Propojíme vás s miliony posluchačů

Jste autorem jedním z 6 000 podcastů na naší platformě a ještě jste se nepřihlásili k jeho autorství? To je velká škoda a přitom je to tak jednoduché. Pokud jste svůj podcast nenašli, stačí nám jen napsat a můžete být součástí skvělé komunity hned teď.

Denně k nám chodí tisíce uživatelů

Tvůj podcast má tak mnohem větší šanci si získat nové posluchače díky nám. Komunita pro nás znamená vše. Pomáháme posluchačům vyznat se v množství českých podcastů a budujeme komunitní funkce pro aktivní posluchače. Píšeme články a 15 000 lidí odebírá náš newsletter Podcastoviny.

Máte svůj podcast? A mohli by jsme ho slyšet?

Podcasty žijeme, naše platforma má přes 6 000 podcastů, které čekají na jejich autory. Stačí se jen přihlásit. Nenašli jste ten svůj? Nevadí, napište nám a hned to společně spravíme.

Jste autorem podcastu?Skvělé, gratulujeme! Přihlašte se k jeho autorství. Už vám nikdy neunikne nové hodnocení vašeho podcastu. Nenašli jste svůj podcast? Nevadí, napište nám a spravíme to.
Chcete pomoct vydělávat?To chápeme, máme přes 8 let zkušeností s produkcí podcastů. Začít vydělávat není jednoduché, ale my víme jak na to. Napište nám a společně vymyslíme nejlepší způsob jak na to.
Chcete oslovit více posluchačů?Naši posluchači k nám chodí podcasty objevovat, scrollují a hledají novinky. Napište nám - váš podcast tak můžeme doporučit a posluchači se jen pohrnou.

Nemáte podcast, ale chcete pomoct s inzercí?

Formu spolupráce šijeme na míru podle vaší potřeby
Největší komunita tvůrců a 
posluchačů na Facebooku
8+ let zkušeností s produkcí podcastů
Přejít na inzerci

Kontaktujte nás

Jste tvůrce podcastů a chcete se propojit? Stačí napsat, hned se vám ozveme zpět.