• Facebook
 • Instagram

Spolupráce a reklama

Nech svoji reklamu zazářit v nejposlouchanějším podcastu

Zkoušeli jste už tvořit reklamu svému produktu či službě na jiných platformách, ale stále to není ono? A co takhle zkusit podcast? Audio podcasty jsou bezkonkurenční pro budování vztahu s obecenstvem, budování autority v oboru, networking a edukaci trhu, a proto zde snadno naleznete přesně svou cílovou skupin.

 • Co nabízí podcastová reklama

  Atraktivní publikum

  Reklama v podcastu je inovativní způsob, jak představit svůj produkt nebo službu skupině zainteresovaných lidí, navic působí přirozeně.

  Například typickému posluchači podcastu Proti Proudu je 31 let, má dobré vzdělání, dobrou práci nebo podniká, nekouká na televizi a používá adblock. Čte Forbes, Hospodářské noviny a kouká na DVTV. Díky znalostem těchto dat jsme schopni doručit reklamu v podcastech relevantním posluchačům.

 • Přirozenost

  Narozdíl od klasického rádiového spotu, reklama v podcastu je vždy nenucená a navazuje na probíhající podcast. Posluchače tedy neruší ani nespouští klasickou ignoraci reklamy, kterou má většina inteligentního obecenstva vybudovanou. Z toho důvodu děláme i každou reklamu unikátní.

 • Důvěra

  Většina posluchačů poslouchá podcast opakovaně a má vybudovaný vztah a důvěru v podcast. Poslouchají doporučení moderátora v podcastu a pozitivně na ně reagují.

Nech svůj podcast zazářit na nejnavštěvovanějším webu

Měli byste zájem zviditelnit svůj podcast na nejnavštěvovanější české podcastové platformě? Na naší webové stránce máme několik míst, na kterých bude mít Váš podcast na očích tisíce posluchačů. Napište nám a společně vymyslíme, jaká forma propagace bude pro Vás ta nejvhodnější.

Nech nás posunout Váš podcast o úroveň výše

Jelikož nás podcasty moc baví, máme obrovskou radost z toho, kolik zajímavých a kvalitních českých podcastů poslední dobou vzniká. Ať už jste začátečník, nebo zkušený podcaster, neváhejte se na nás obrátit a můžeme zkusit společně vymyslet, jak Váš podcast posunout ještě na vyšší úroveň.

Kontaktujte nás

Pokud chcete zkusit nový marketingový kanál pro váš produkt či služby, nebo vás zajímá, jak využít podcasty, poradíme vám.

Napište nám