(LIVE) Vývoj Trhu s Nemovitostmi v Česku (říjen 2022) | Q&A

(LIVE) Vývoj Trhu s Nemovitostmi v Česku (říjen 2022) | Q&A

před 3 lety

30 min


🔴 Živé vysílání v pátek 21.10. v 9:00 ráno: vývoj realitního trhu, srovnání cen nemovitostí, výhled, pronájmy, hypotéky, a samozřejmě odpovědi na vaše otázky. Shrneme také dění v investicích v Anglii Britské reality, návratnost investice, lokality, cash-flow a proč jsou nemovitosti v UK v jedné oblasti za milion a půl Kč. 1:17 úrokové míry v ČR, inflace 3:03 posluchač 1. (pokles cen) 5:07 posluchač 2. (slevy, DTI, DSTI) 8:15 co odstartuje závěrečnou růstovou fázi cyklu? 11:02 posluchač 3. (Nálada mezi lidmi v UK) 13:33 posluchač 4. (Reality) 14:54 posluchač 5. (sazby ČNB a inflace) 16:50 posluchač 6. (Nemovitosti nejsou 100% investice) 20:16 posluchač 7. (Pracovní povolení v UK) 22:30 posluchač 8. (dlouhodobá strategie - nákupy nemovitostí bez peněz) 27:55 posluchač 9. (nabídku v UK) Nalaďte se na živé vysílání tento pátek 18.11. v 9:00 na Facebooku ve skupině Bohatý díky realitám nebo na YouTube kanále Adam Wojnar. Těším se na vás. ==================================== Více informací o nabídkách nemovitostí k investici ⬇️⬇️⬇️ bohatydikyrealitam.cz/britskereality/nabidka/ ==================================== 📍 V Anglii se pohybuji od roku 2004. Od roku 2009 tam podnikám v oboru správy nemovitostí. O tři roky později jsem koupil svou první investici a nyní pomáhám českým investorům k diverzifikaci aktiv. 📍 Tyto nemovitosti jsou velmi výnosné, proto jsou ideální pro cashflow investory, kteří chtějí investovat pro navýšení svého měsíčního příjmu o 10 000 korun a více při nákupu jediného domu. ===================================== WEB bohatydikyrealitam.cz/podcast/ LINKEDIN bit.ly/Adam-Wojnar-linkedin INSTAGRAM bit.ly/adam-wojnar-instagram FACEBOOK bit.ly/adam-wojnar-facebook FACEBOOK AW reality bit.ly/Adam-Wojnar-reality-Facebook YOUTUBE bit.ly/adam-wojnar-you-tube SPOTIFY bit.ly/adam-wojnar-spotify SOUNDCLOUD PODCAST bit.ly/adam-wojnar-audiobook-soundcloud Adam Wojnar

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty