Daňové odpisy nemovitosti - využívat či nevyužívat

Daňové odpisy nemovitosti - využívat či nevyužívat

před 4 lety

11 min


😱 Když se řekne "daně", většině lidí přeběhne mráz po zádech. Je pravda, že čím více vyděláváme, tím větší daně musíme platit? 🤔 Pokud investujete do nemovitostí a máte příjem z dlouhodobého pronájmu, pak to tak být nemusí.   V podcastu se dozvíte:  👉 Měl by investor využívat skutečné nebo paušální výdaje? 👉 Jaké dvě největší položky mohu mezi skutečné výdaje zařadit? 👉 Jak výraznou položkou mohou být mezi výdaji odpisy? 👉 A co banky na tyto položky ve výdajích? Neovlivní to mojí bonitu? 👉 Je rozumné mít v daňovém přiznání účetní ztrátu?   Rozumějte daním a díky tomu ušetřete deseti-statisíce! 🤩 Na semináři Daně v nemovitostech se dozvíte spoustu tipů a postupů: ✍️ https://www.realitnishaker.cz/dane-v-nemovitostech Pokud vám termín semináře nevyhovuje, je možné jej shlednout i jako videokurz: ✍️ https://www.realitnishaker.cz/videokurzy?video=500021 Nela, Ivana a Zuzka, Realitní Shaker    Sledujte nás na zde:   www.facebook.com/investovani.do.nemovitosti www.realitnishaker.cz

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty