
Cyberpunk Red: Underground S2E6: Dip
Cyberpunk Red: Underground S2E6: Dip
před 3 lety
233 min
Steel je nezvěstnej. Bonus má dovolenou od sešívání klientů a rozstřelování cucáků. Lola s Sheridanem zůstávaj v Night City sami – jejich lepší polovičky se taky zdekovaly. Sheridan by si klídek užil, ale Lola se začíná nudit. Pozve dobrýho policajta na nákupy. Znáte to: padnoucí bouchačky, náboje, granáty do kabelky a nějakej ten šik kybáč pod kapotu.
Kdo jinej by mohl potom Lolu a Sheridana nějakým slušným tržištěm protáhnout než starej známej Čtyřlístek? Problém je, že Čtyřlístkovi tahle dynamická dvojka jde zrovna do rány. Hledá totiž pár chudáků dost vyšinutejch nebo znuděnejch na to, aby okradli pěkně nadupanýho edgerunnera z ciziny, kterej přijíždí do města za kšeftem.
Tenhle týpek nejenom, že musí okrádačku přežít – on ani nesmí vědět, že se mu něco ztratilo, a jestli Lola s Sheridanem něco fakt nejsou, tak delikátní.
ŽIVĚ KAŽDÉ ÚTERÝ NA TWITCH https://www.twitch.tv/undergroundrpg
Odkazy
Web podcastupodcasters.spotify.com
https://ceskepodcasty.cz/epizoda/182775
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!