"Use it or loose it", plasticita mozku, sociální synapse a mnohem víc...

"Use it or loose it", plasticita mozku, sociální synapse a mnohem víc...

před 3 lety

48 min


Co potřebuje zdravý mozek a jak posílit ten nemocný? "Use it or loose it", plasticita mozku, sociální synapse a mnohem víc také o Alzheimerově nemoci se dozvíte od MUDr. Mgr. Kristýny Drozdové, PhD. Aloisovy otázky z oblasti neurovědy pokládala psychiatričce, psycholožce a psychoterapeutce v jedné osobě Jarka Švarcbachová. Podívejte se také na naše stránky a zjistěte více o nemoci i podpoře pečujícím: www.nfsenorina.cz www.centrum-senorina.cz www.alzheimercafe.cz www.vsechnojenormalni.cz Děkujeme Martinu Preissovi za namluvení úvodního a závěrečného slova, Radovanu Mevaldovi za střih a úpravu záznamu, Lucii Kroužkové za návrh loga a Paláci YMCA Praha za poskytnutí prostor k natáčení.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty