Jsi stuck? My taky.

Jsi stuck? My taky.

před 3 lety

39 min


EP. 6 Často se stresujeme, co bude za 5 nebo 10 let. Přitom nám ale prochází mezi prsty ty okamžiky, které žijeme teď a tady. Přemýšlíme nad tím, čeho všeho chceme  docílit, abychom byli šťastní, a náš život byl kompletní. Naše cesta se ale konstantně mění a nikdy nedopadne přesně tak, jak jsme si ji vysnili. Občas je třeba přijmout fakt, že jsme vykolejili nebo nevíme, co přesně na nás venku čeká. Proto se v dnešní epizodě bavíme o tom, jak náš svět nemáme vždy úplně spořádaný, dokonalý, vysněný a bez stresů. Ale kdo ho má?  Tak si užij naší epizodu a nezapomeň náš podcast ohodnotit. *Tiktok & Instagram: @justlikesisterhood Music by Scro - Lavender - https://thmatc.co/?l=4DA53257

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty