18: Na záludné otázky moderátorek odpovídal předseda představenstva Nemocnice Šumperk JUDr. Martin Polach

18: Na záludné otázky moderátorek odpovídal předseda představenstva Nemocnice Šumperk JUDr. Martin Polach

před 3 lety

26 min


Jaký je rozdíl mezi Šumperskou nemocnicí v roce 2014 a Nemocnicí Šumperk v roce 2022? Jaké zásadní investice čekají nemocnici v letošním roce? Kde vznikla prvotní myšlenka na založení skupiny MAPO Group?

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty