Ep 03 – HoloLens, Azure a drobnosti

Ep 03 – HoloLens, Azure a drobnosti

0

Hlavním tématem třetího vydání je vývoj aplikací pro HoloLens. Minulý týden byly uvolněny detailní informace, takže si je projdeme a zjistíte, jak se budou holografické aplikace vyvíjet a že pro ně ani nepotřebujete brýle mít. Odkazy Azure Azure SQL a Azure Stretch IoT Connected Service Logic Apps Update SQL Express v Azure Marketplace HoloLens HoloLens Experiences Série: Vývoj pro HoloLens na YouTube Vývojářská dokumentace Emulátor Video: HoloLens a Skype Ostatní Microsoft by the Numbers Raspberry Pi 3 Aktualizace firmwaru automaticky pro Insidery Channel 9: The Maker Show Channel 9: James Whittaker - Rise of the Machines

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty