#40 Cvrk cvrk za dva

#40 Cvrk cvrk za dva

před 4 lety

49 min


Asi už máte napečeno a chystáte se připravovat klasické sváteční menu. Co kdybyste ale změnili pár ingrediencí a zkusili ještě něco netradičního? Nové gastronomické zážitky představí dr. Ondřej Zvěřina a poví nám, proč se na jídlo nešlape. A když se blíží ty svátky, měly by se nastávající maminky řídit heslem "jím za dva" v kvantitativní, anebo kvalitativní rovině? Co doporučí ženám v očekávání Nutriční terapeut Mgr. Martin Krobot, předseda České asociace nutričních terapeutů? Pánové ale zdaleka na to nebyli sami, k mikrofonům s nimi usedly i jejich studentky Martina Krulíková a Šárka Lindovská, členky úspěšných týmů. V tomto textu jsme odtajnili dva názvy projektů našich studentů Nutriční terapie „Na jídlo se nešlape“ a „Jím za dva“. Oba totiž ovládly letošní ročník cen Angeliny University Award!

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty