65 - Stranger Things: Obrácený svět

65 - Stranger Things: Obrácený svět

před 2 lety

45 min


Tak co? Milujete seriálovou lahůdku Stranger Things? Těšíte se na další a další díly a říkáte si, jak to postavy vyřeší? My seriál máme opravdu rádi a vynechat deskovku s tímto tématem prostě nešlo. Nebudeme ale lhát, že jsme do hry nešli se strachem, že zase půjde o nic neříkající předělávku dobrého seriálu do podoby deskové. Těch spálenin máme už za sebou hodně a tohle může být další a možná hlubší, než ostatní. Ale nakonec to vše dobře dopadlo a my si hru užili, což si můžete poslechnout v našem dalším díle. Opět vás recenzí deskové hry Stranger Things - Obrácený svět provede Kamča a Jeník. Přejeme příjemný poslech. Pokud nás budete chtít podpořit a pozvat na jedno virtuální kafe, budeme moc rádi. :) https://herohero.co/vkrabici

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty