Advokátka Lucie Hrdá: Děti nejsou blbé. Domácí násilí poznají velmi dobře

Advokátka Lucie Hrdá: Děti nejsou blbé. Domácí násilí poznají velmi dobře

před 2 lety

43 min


Sexuální násilí je v dnešní době tématem, o kterém se hodně mluví. I proto si Markéta Rachmanová pozvala do pořadu O všem advokátku Lucii Hrdou, která se specializuje na trestní a rodinné právo, sexuální delikty, domácí násilí a stalking.V čem jsou ženy silnější než muži? Vnímá ještě společnost znásilňování jako tabu? A jak to snášejí děti? Poslechněte si záznam rozhovoru.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty