#11 Erika Eliášová: ‚‚Kdyby nebyli zapálený lidi, kdyby nebylo takovýto, že někdo pro něco hoří, tak si myslím, že spoustu věcí vůbec nevznikne. Dobrejch věcí."

#11 Erika Eliášová: ‚‚Kdyby nebyli zapálený lidi, kdyby nebylo takovýto, že někdo pro něco hoří, tak si myslím, že spoustu věcí vůbec nevznikne. Dobrejch věcí."

před rokem

43 min


Erika Eliášová, podnikatelka, CEO a zakladatelka společnosti Erika Fashion a z mého úhlu pohledu taky nepřehlédnutelná influencerka, jejíž hlas je slyšet. Co je v očích Eriky důležité pro úspěšný business a nejen ten? Čemu by měl člověk věnovat svou pozornost, aby byl spokojený a v životě se mu dařilo? Co můžeš udělat proto, abys v životě našel to ‚‚svoje"? O tom všem a nejen o tom je rozhovor s Erikou. S osobou, která je ukotvená ve své autenticitě, nebojí se vynikat a ví, že životní pokrok se děje skrze metodu ‚‚pokus ~ omyl". Přeji vám příjemný a inspirativní poslech, který vám do života vnese něco nového. Pro více inspirace sledujte ⁠⁠⁠⁠claudie_cross⁠⁠⁠⁠ Více o možnostech spolupráce na ⁠⁠⁠⁠claudiecross.com

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty