Úvodní díl podcastu Standové u čaje

Úvodní díl podcastu Standové u čaje

před 2 lety

4 min


Úvodní díl, kde představujeme náš podcast o čaji a okolo něj. 🫖🎉 Jsme dva Standové, kamarádi, rádi diskutujeme a probíráme všemožné i nemožné z čajového světa. 🧙‍♂️ Naším cílem je přinést trochu čajové kultury mezi úplné začátečníky a proto nejčastěji řešíme úplné základy. 👍 Standa Kolář Mistr čaje a majitel Dobré čajovny v Liberci. Web Dobré čajovny v Libereci Standa Horváth Čajový nadšenec, zvědavěc a webový vývojář. Web Standa to nakódí!

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty