Karel Janeček: Věřit můžeme jen matematice

Karel Janeček: Věřit můžeme jen matematice

před rokem

44 min


Přednášel finanční matematiku na Matematicko-fyzikální fakultě UK, založil a předsedá správní radě Nadačního fondu proti korupci. Širší veřejnost ho zná především díky jeho prezidentské kandidatuře. Do Prostoru pro dva zavítal matematik a pedagog Karel Janeček. Jaký dopad má COVID-19 na dnešní společnost? Můžeme vědě věřit nebo je z části zmanipulovaná? A jak je to s měnami a kyptoměnami? Poslechněte si rozhovor o době covidové, zneužitelnosti technologií a riziku svobody, který vedla Markéta Šichtařová.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty