44. Proč je letošní Eurovize samá zvedačka a bude Aiko měnit outfit?

44. Proč je letošní Eurovize samá zvedačka a bude Aiko měnit outfit?

před rokem

60 min


Jsou za námi první zkoušky téměř všech reprezentantů. Jak si vedli ti z druhého semifinále? Co víme o vystoupení české zástupkyně Aiko? A jaké další novinky se vyrojily okolo letošního ročníku za posledních několik dní? Článek k této epizodě si můžete přečíst ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠zde⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. Sledujte ESC arenu na sociálních sítích ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Facebook⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠Instagram⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠, ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠TikTok⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ a ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠YouTube⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠. Kontaktovat nás také můžete na info@escarena.cz.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty