
Největší umění je žít přítomnost, říkají Mardoša s Caisem u dokumentu, který popisuje 35 let jejich přátelství a společného hraní
Největší umění je žít přítomnost, říkají Mardoša s Caisem u dokumentu, který popisuje 35 let jejich přátelství a společného hraní
před rokem
39 min
Proč měl Mardoša na úplně prvním koncertu kapely Tata Bojs v červnu 1988 každou tenisku jinak barevnou? A jak je to doopravdy s názvem kapely? Jaký je recept na přátelství dvou hlavních muzikantů - bubeníka Milana Caise a kytaristy Mardoši, kteří se spolu kamarádí od mateřské školky? Kdy si Mardoša maže tatranku nutellou a co sladkého ochutnal na Filmovce v Uherském Hradišti?
O muzice, přátelství, výstavách, cestování, budoucnosti i minulost známé české skupiny Tata Bojs a o novém dokumentu, který o nich natočil Marek Najbrt, vyprávěli v Četkastu na Filmovce bubeník Milan Cais a baskytarista Mardoša.
Podcast vznikl na studentském novinářském workshopu, který ČTK jako jeden z hlavních mediálních partnerů letos už popáté na festivalu pořádá.
Odkazy
Web podcastudata.ctk-online.cz
https://ceskepodcasty.cz/epizoda/472468
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!