Za oponou sportu #23 - Mgr. Jaroslav Žouželka - Atletika je královna sportu

Za oponou sportu #23 - Mgr. Jaroslav Žouželka - Atletika je královna sportu

před rokem

80 min


Mladý, skromný, neuvěřitelně pokrokový a vzdělaný trenér atletiky - Jaroslav Žouželka.Trenér aktuální české vicemistryně republiky na 800m, Pavly Štoudkové.
Jaká je atletika prostředí? Jak vypadaly začátky jeho trenérství? Co je v bězích nejdůležitější? Jaké je dělat specializaci na různé sprinterské tratě? Jak je atletika drahý sport? Jaké jsou podmínky v ČR pro atlety? Jaká jsou reprezentační soustředění? Jak moc je důležité si pomoci i trenéry mimo atletiku? Jaký význam v jeho tréninku hraje Ing. Tomáš Hejna a MUDr. Jan Hiblbauer? To vše a ještě více s trenérem na správném místě, Jardou Žouželkou.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty