
Finanční ředitel Bonami: Na záchranu firmy jsme měli 6 měsíců | Daniel Kmoch
Finanční ředitel Bonami: Na záchranu firmy jsme měli 6 měsíců | Daniel Kmoch
0
V dnešním rozhovoru navážeme na povídání s Pavlem Vopařilem, které si můžete stále přehrát. S Pavlem jsme si povídali o tom, co muselo Bonami, jemuž šéfuje, udělat, aby ustálo krizi, kde muselo škrtat a kdy přistoupilo i k propouštění zaměstnanců.
Mým dnešním hostem je další klíčová postava Bonami - finanční ředitel Daniel Kmoch, se kterým půjdeme ještě více do hloubky, podíváme se na nákladovou strukturu Bonami, na jeho cenotvorbu a na klíč, podle kterého se škrtalo.
Co se dozvíte?
Proč bylo Bonami 6 měsíců před krachem?
Kdy poprvé zjistilo, že se řítí do problému?
Jaká opatření postupně začalo zavádět?
Kde Bonami teklo nejvíce peněz?
Proč muselo zhoršit služby a jak to udělalo?
Jak se změnily firemní náklady a ke se škrtalo?
Co si finanční ředitel myslí i výdajích na marketing?
Kdy a jak se začalo v Bonami propouštět?
Co Daniel sleduje za nejdůležitější ukazatele ve firmě i v celé ekonomice?
Jak přemýšlí nad budoucností?
A mnoho dalšího.
Video rozhovoru najdete zde: https://rostecky.cz/financni-rizeni-bonami-daniel-kmoch-t47228
Rozhovor je určen speciálně pro naše předplatitele. V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek pište na info@rostecky.cz.
Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu https://rostecky.cz/upozorneni.
Odkazy
Web podcasturostecky.cz
https://ceskepodcasty.cz/epizoda/501449
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!