B2B obchod v kostce - Viktor Kostický + Martin Bednář

B2B obchod v kostce - Viktor Kostický + Martin Bednář

před rokem

41 min


Jak se dostat do velké firmy jako dodavatel? Potřebuji k tomu obchodnický talent a improvizaci nebo spíš systém a trénink? O tom jsme se bavili s Viktorem Kostickým. Tedy trochu netradičně. Viktor jako správný vyjednavač se spíš ptal, já jsem spíš odpovídal. Celé video a podcasty najdete zde: https://martinbednar.net/b2b-obchod-v-kostce-viktor-kosticky-martin-bednar/

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty