Janka Chudlíková a Anežka Chudlíková - DOLU|NAHORU Speciál: ,,Když se trápíš, saháš si na podstatu života. Prožíváš ho naplno.”

před 3 lety

97 min

Janka Chudlíková a Anežka Chudlíková - DOLU|NAHORU Speciál: ,,Když se trápíš, saháš si na podstatu života. Prožíváš ho naplno.”



Popis epizody

Prošla tvrdými zkouškami v osobním životě i byznysu. Několikrát si sáhla na dno profesní i soukromé. ,,Štěstí je vědět, co je správné a být ochotný kvůli tomu jít i vědomě do nepohodlí,” popisuje lektorka a koučka Janka Chudlíková, bývalá vysoce postavená manažerka, která prošla velkými společnostmi jako je Procter & Gamble, Zentiva nebo O2. Osobnímu rozvoji se věnuje 29 let. Školí, přednáší a koučuje v českých i zahraničních firmách. Co považuje za štěstí? Jak nám pomáhají krize? A proč miluje neurovědu? Víc v novoročním speciálu video podcastu DOLU|NAHORU s dcerou Anežkou Chudlíkovou (Not So Funny Any).Support the show

Hodnocení epizody

Další epizody