12. Oriente - Vlasta Hrabal: "Indové vás nechtějí zklamat, klidně lžou"

12. Oriente - Vlasta Hrabal: "Indové vás nechtějí zklamat, klidně lžou"

před 5 lety

38 min


Manažer Vlasta Hrabal pomohl skupině nejbohatšího Čecha Petra Kellnera Home Creditu budovat asijské impérium. Pak se více osamostatnil a se spoluzakladatelem služby Skype Geoffem Prenticem založili v regionu jihovýchodní Asie fintech Oriente. Jak se žije expatům v Indii? Jak na půjčkový byznys dopadla koronavirová pandemie? Kdy a jak začne s úvěry Facebook?

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty