31 – Nela Kubasová: Klíčová věc k úspěchu je navazování vztahů s nájemníky

31 – Nela Kubasová: Klíčová věc k úspěchu je navazování vztahů s nájemníky

před 3 lety

69 min


Hostem je Nela Kubasová ze společnosti Realitní Shaker. Epizodu moderuje Alexandr Mróz a Matúš Hadžega. @: Mail: podcast@klubinvestoru.com FB: https://www.facebook.com/klubinvestorupraha/ LI: https://www.linkedin.com/company/klubinvestoru/ IG: https://www.instagram.com/ki_praha/ TW: https://twitter.com/klubinvestoru YT: https://www.youtube.com/channel/UCOm7ceRVGPXVkDJ-WUSW8xA

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty