René Levínský: Zákaz pohybu mezi okresy Cheb a Sokolov splnil svoji historickou úlohu a není potřeba ho prodlužovat

René Levínský: Zákaz pohybu mezi okresy Cheb a Sokolov splnil svoji historickou úlohu a není potřeba ho prodlužovat

před 4 lety

6 min


„Zákaz pohybu mezi okresy splnil svoji historickou úlohu a není potřeba jej prodlužovat“, říká ředitel Centra pro modelování biologických a společenských procesů René Levínský. Nouzový stav v Česku zřejmě skončí 11. dubna, a prodlužovat se nebude. V neděli to premiér Andrej Babiš potvrdil v rozhovoru pro server tn.cz. Od 12. dubna tak pravděpodobně přestane platit omezení cest mezi okresy i zákaz nočního vycházení.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty