Martin Maisner: Distanční volby v sobě mají vždy riziko manipulace

Martin Maisner: Distanční volby v sobě mají vždy riziko manipulace

před 3 lety

10 min


Místopředseda České advokátní komory a předseda sekce pro rozhodčí řízení. V představenstvu se chce věnovat digitalizaci právních služeb. Před posledními volbami do představenstva České advokátní komory v říjnu 2021 figuroval jako možný kandidát na předsedu. Má ambici se jím stát příští rok, kdy se v polovině volebního období znovu volí předseda? V rozhovoru pro Advokátní deník řekl, že by Komoře přál, aby se o její činnost zajímalo více advokátů. Co pro to teď může udělat jako místopředseda? To vše vám prozradí advokát a rozhodce Martin Maisner v pořadu Kdo je kdo. 🎯 Sledujte nás na webu: https://leagle.one . . . ⚖ Právo a byznys očima specialistů . . . Informace o právníkovi naleznete zde: www.najdipravnika.online/pravnik/martin-maisner/ . . . 👉 Navštivte nás také na: in: www.linkedin.com/company/leagleone IG: www.instagram.com/leagleone1/ TW: twitter.com/LEAGLEONE1

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty