Angličan

Angličan

Fotbalový podcast Jiřího Hoška. S pravidelnými hosty Luďkem Mádlem, Karlem Häringem, Jaromírem Bosákem nebo Jindřichem Šídlem. Výhradně o Premier League. Každé úterý na Seznam Zprávách.

Autor podcastu: Seznam Zprávy

Poslední epizody


Angličan

Mourinho jako Gorbačov. A čeká Premier League období nudy?

11.8.2020 (10:11)

Nemají příznivci velkých anglických klubů naprosto přemrštěné požadavky? A nejsou velké kluby už příliš velké? Podle některých názorů může dominance malého počtu klubů přinést nudu i propad zájmu diváků v hledišti i u televize.

Angličan

Slávisté jsou v Anglii v kurzu. A postup může slavit i Žambůrek

4.8.2020 (09:59)

Ukončením kariér Petra Čecha a Tomáše Rosického český živel ve vyšších patrech anglického fotbalu nevymizel. V rolích uvažovaných posil pro Premier League se ocitli dva slávisté. A krajan se může radovat i z postupu mezi elitu. Další Angličan, tentokrát ve složení Bosák, Šídlo, Mádl.

Angličan

Ostuda jménem Özil nebo pochybný VAR. Angličan nekompromisně bilancuje

28.7.2020 (09:59)

V Premier League je ročník 2019/2020 minulostí. I když by si někteří jedinci a kluby jistě přáli, aby se býval neodehrál nebo nedohrál, budeme si ho dlouho pamatovat. A to nejen kvůli covidem-19 vynucené přestávce.

Angličan

„Blázen“ Bielsa vrátil Leeds na výsluní taktikou i sbíráním odpadků

20.7.2020 (22:00)

Mnozí už přestali doufat, ale nakonec se fanoušci Leedsu United dočkali. Po 16 letech si zase zahrají v Premier League. Angličan rozpitval jejich postup, hlavně pak postavu legendárního argentinského kouče Marcela Bielsy.

Angličan

Malý rasista v šoku, omilostnění Citizens v klidu a Mourinho v euforii

14.7.2020 (10:48)

Mezinárodní sportovní arbitráž CAS zrušila Manchesteru City zákaz startu v evropských pohárech. Jeden z tria Chelsea – Leicester – Manchester United tak přijde o Ligu mistrů. A v Anglii se nyní zdramatizoval i boj o Evropskou ligu.

Angličan

Tomáš Souček v Premier League boduje. Další skoky z Anglie do Slavie a zpět by mu neprospěly

7.7.2020 (10:00)

Tomáš Souček už se v Premier League zapsal opravdu skvěle. A i v případě sestupu West Hamu by v Anglii pravděpodobně našel velmi dobré angažmá. Na tom se tentokrát shodli debatéři v čerstvé epizodě podcastu Angličan.

Angličan

Liverpoolský speciál. Klopp má našlápnuto k soše před Anfieldem. Pokorný & Häring

30.6.2020 (10:00)

Po 30 letech se liverpoolský FC dočkal ligového titulu. Angličan se rozhodl vytvořit borcům z Merseyside zvukovou poctu a pozval si dva skalní fanoušky k rozboru současnosti i minulosti slavného klubu.

Angličan

David Luiz si nejspíš spletl století. A flinkům z Arsenalu už není pomoci. Mádl & Häring

23.6.2020 (10:00)

Premier League je zpět. Opět padají góly, ale také častěji než v normální sezoně dochází ke zraněním hráčů. Jen jedno se nemění, a sice zoufalství jménem Arsenal.

Angličan

Udrží se Součkův klub a kdo má pod dresem korzet? Premier League je zpět. Šídlo & Vait

16.6.2020 (10:00)

Ve středu večer by se navzdory dvěma pozitivním nálezům v poslední vlně testování měla rozběhnout nejvyšší anglická fotbalová soutěž. Shrnuli jsme pro vás to podstatné, co ostře sledovaný restart zřejmě přinese.

Angličan

Black Lives Matter a anglický fotbal: Jediná nemoc, se kterou teď bojujeme, je rasismus. Šídlo & Häring

9.6.2020 (10:00)

Protesty proti rasismu a policejní zvůli se ze Spojených států přenesly i do Velké Británie. Anglický reprezentační útočník Raheem Sterling si myslí, že je to důležitější téma, než fotbal i koronavirus.

Mohlo by vás zajímat

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.