Angličan

Angličan

Fotbalový podcast Jiřího Hoška. S pravidelnými hosty Luďkem Mádlem, Karlem Häringem, Jaromírem Bosákem nebo Jindřichem Šídlem. Výhradně o Premier League. Každé úterý na Seznam Zprávách.

Autor podcastu: Seznam Zprávy

Poslední epizody


Angličan

Molekula lásky k fotbalu a Tottenham jako chemický prvek. Angličan se speciálním hostem

29.9.2020 (09:59)

„Věda bude sport víc a víc ovlivňovat a ovládat. Kdo má na své straně data, vědecké poznatky, má výhodu,“ říká host podcastu Angličan, britský chemik žijící v Česku Michael Londesborough. Kde všude se fotbal a chemie protínají?

Angličan

Kepa v brance. Chybující 2 miliardy korun, které se nikdy nevrátí

22.9.2020 (09:55)

Kepa Arrizabalaga. Jeden z nejslabších fotbalistů v poměru cena-výkon, a to možná nejen v Premier League. Angličan ve složení Hošek–Vait–Häring řeší jeho osud, ale nabízí taky zábavný kvíz s hádáním hlasů osobností nejvyšší anglické soutěže.

Angličan

První zápasy nové sezóny: líní Spurs i nejlepší fotbal covidové éry

15.9.2020 (13:26)

První zápasy nového ročníku Premier League potvrdily, že nejvyšší anglická soutěž ani bez diváků nenudí. V severním Londýně zavládlo rozčarování v táboře Spurs a Angličan radí: neřešte interní věci na Twitteru! Další epizoda fotbalového podcastu ve složení Hošek-Mádl-Bosák.

Angličan

Kuchařka i jazykové okénko. V čem bude nový ročník Premier League jiný?

8.9.2020 (09:50)

Kam až sahají ambice londýnské Chelsea, která v přestupním období nevídaně posiluje? Podle posádky podcastu Angličan ve složení Hošek, Šídlo, Häring se nebude opakovat naprostá dominance Liverpoolu z loňské sezóny. Jako bonus přidali autoři malý jazykový koutek.

Angličan

Lepší pozdě než nikdy. Anglická liga touží po poslední superstar

1.9.2020 (09:59)

Pokud Lionel Messi opustí Barcelonu, nejlogičtěji vypadá jeho angažmá v Manchesteru City. Jenže přesun malého velkého Argentince do zcela odlišného prostředí má řadu úskalí, zní v novém vydání podcastu Angličan.

Angličan

Z miliardářské soutěže se může stát Liga stěrů, testů a kontumací

25.8.2020 (09:59)

Proč nebyl Serge Gnabry dost dobrý „zoufalci“ Tonymu Pulisovi ve West Bromwichi a jak budou vypadat „covidové“ evropské poháry, kde víc než branky budou padat odklady a kontumace?

Angličan

Připsali jsme tam West Hamu pár set tisíc eur, prozradil Nezmar k Součkovi

18.8.2020 (09:59)

Jan Nezmar, sportovní ředitel pražské Slavie, ve speciálním vydání podcastu Angličan otevřeně popsal, co všechno předcházelo rekordnímu transferu Tomáše Součka do West Hamu United. Jak se unikátní přestup rodil?

Angličan

Mourinho jako Gorbačov. A čeká Premier League období nudy?

11.8.2020 (10:11)

Nemají příznivci velkých anglických klubů naprosto přemrštěné požadavky? A nejsou velké kluby už příliš velké? Podle některých názorů může dominance malého počtu klubů přinést nudu i propad zájmu diváků v hledišti i u televize.

Angličan

Slávisté jsou v Anglii v kurzu. A postup může slavit i Žambůrek

4.8.2020 (09:59)

Ukončením kariér Petra Čecha a Tomáše Rosického český živel ve vyšších patrech anglického fotbalu nevymizel. V rolích uvažovaných posil pro Premier League se ocitli dva slávisté. A krajan se může radovat i z postupu mezi elitu. Další Angličan, tentokrát ve složení Bosák, Šídlo, Mádl.

Angličan

Ostuda jménem Özil nebo pochybný VAR. Angličan nekompromisně bilancuje

28.7.2020 (09:59)

V Premier League je ročník 2019/2020 minulostí. I když by si někteří jedinci a kluby jistě přáli, aby se býval neodehrál nebo nedohrál, budeme si ho dlouho pamatovat. A to nejen kvůli covidem-19 vynucené přestávce.

Mohlo by vás zajímat

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.