• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Angličtina jinak - Sedmá Lekce podcast

Sedmá Lekce
Sedmá lekce - častý problém začátečníků studia Anglického jazyka.Vždy se u ní zaseknou a nejde to překonat. A přitom je Angličtina tak krásná a jednoduchá. Stačí ji umět vysvětlit správně a všechno je pochopitelné a snadné. U sedmé lekce totiž většinou končí úplné základy a začíná Angličtina náročnější na logiku i vysvětlení. A je velký rozdíl mezi člověkem, který umí parádně Anglicky a člověkem, který umí Angličtinu parádně vysvětlit. Sedmá lekce je nový vzdělávací podcast, který Vám vysvětlí základy Angličtiny jednoduchou a srozumitelnou formou. Ale to není všechno. Tento podcast je vhodný i pro pokročilé či velmi zkušené studenty, kteří mohou získat cenné informace ohledně používání jazyka a dozvědět se proč se některé výrazy používají jedním způsobem a ne jiným. Každopádně - pokud jste v autě, na cestě do práce, doma nebo ve škole - cílem tohoto podcastu je přiblížit Vám krásy, základy i logiku Angličtiny tak, aby jste se nebáli mluvit a doufám, že Vás bude motivovat k dalšímu studiu tohoto krásného jazyka.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

97 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Slovní zásoba 10
  Slovní zásoba 10
  24. 1. 2021
  Dneska si procvičíme slovíčka, která Vám pomohou při orientaci, při cestování. Enjoy! George. Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
 2. Logo epizody: Merry Christmas
  Merry Christmas
  22. 12. 2020
  V dnešní lekci se podíváme na Severní pól a navštívíme Santu, který nám řekne něco o tom jak se slaví Vánoce v Anglii. Merry Christmas, enjoy. George. Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
 3. Logo epizody: Měsíce a sezóny (a jak se jmenují a proč)
  Měsíce a sezóny (a jak se jmenují a proč)
  1. 11. 2020
  V dnešní lekci se podíváme na jména měsíců a sezón, něco malého si ke každému vysvětlíme (to proto, aby jste si to lépe pamatovali) a pak si to všechno hezky procvičíme (to zas proto, aby jste to lépe uměli). Enjoy George Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
 4. Logo epizody: Bits and pieces 1 - Národy a národnosti
  Bits and pieces 1 - Národy a národnosti
  25. 10. 2020
  Znalost názvů a jmen jednotlivých států patří k základním znalostem každého studenta jazyka Anglického. Proto se dnes vydáme na cestu kolem světa, ve které si představíme jednotlivé země. Připoutejte se - vyrážíme George Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)
 5. Logo epizody: Poslech - Bedtime Story 3
  Poslech - Bedtime Story 3
  20. 10. 2020
  Protože jsme se v minulé lekci naučili nová slovíčka, dneska si poslechneme krátký příběh n dobrou noc, abychom zjistili jak moc je umíme a jak dobře jim rozumíme, když je slyšíme ve větách. Tato poslechová lekce obsahuje většinu slovíček z minulé lekce. Pohodlně se usaďte nebo uložte a příjemný poslech. Enjoy George Support the show (https://www.patreon.com/Sedmalekce)