• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Hladový Kašpárek

Hladový Kašpárek

Městské divadlo Zlín

Podcast by Městské divadlo Zlín

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

74 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Baťa III
  Baťa III
  21. 6. 2022

  Baťa III uzavírá volnou trilogii Městského divadla Zlín o rodu Baťů. V režii Doda Gombára se v hlavní roli Tomáše Bati ml. představí Radovan Král.

 2. Logo epizody: Setkání Stretnutie 2022 - Miroslav Plešák
  Setkání Stretnutie 2022 - Miroslav Plešák
  11. 6. 2022

  Dramaturg a pedagog Miroslav Plešák stál u zrodu festivalu Setkání Stretnutie a Městské divadlo Zlín mu vděčí za mnohé. Na letošním ročníku mu byla udělena festivalové cena Martina Porubjaka, bohužel už In Memoriam. Vzpomínkový díl Hladového Kašpárka přináší dramaturgyně zlínského divadla Katarína Kašpárková Koišová.

 3. Logo epizody: Setkání Stretnutie 2022 - Rozhovor Petra Michálka s Josefem Morávkem
  Setkání Stretnutie 2022 - Rozhovor Petra Michálka s Josefem Morávkem
  11. 6. 2022

  Věděli jste, že Josef Morávek, nový ředitel Městského divadla Zlín, patří k zakladatelům festivalu Setkání Stretnutie? Nejen o tom si povídal s odcházejícím ředitelem MDZ Petrem Michálkem.

 4. Logo epizody: Setkání Stretnutie 2022 - Divadlo a regionální témata
  Setkání Stretnutie 2022 - Divadlo a regionální témata
  11. 6. 2022

  Na regionální stopu se zaměřila dramaturgie letošního ročníku festivalu Setkání Stretnutie - nabídla divákům Kutlochy (Divadlo Andreja Bagára v Nitre), Šikmý kostel (Divadlo Petra Bezruče Ostrava), Futbal (Divadlo Jána Palárika v Trnave), Trnky a hvězdy (MD Zlín) a v premiéře sice specific Baťa III (MD Zlín). O tom, jak silné příběhy z blízkého okolí na divadelních prknech rezonují si s hosty

 5. Logo epizody: Setkání Stretnutie 2022 - Děti do divadla patří!
  Setkání Stretnutie 2022 - Děti do divadla patří!
  11. 6. 2022

  Festival Setkání Stretnutie nezapomíná ani na dětské publikum. Viděli jsme Boj o oheň (Naivní divadlo Liberec), Aby se děti divily (Divadlo Bolka Polívky Brno), Doktora Fausta (Staré divadlo Karola Spišáka)a Co šeptají stromy (Divadlo Polárka Brno). O divadle pro nejmenší diváky si s hosty povídal dramaturg Vladimír Fekar.