• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Maminkář

Maminkář

Pigy

Maminkář je pořad pro rodiče, nastávající rodiče i pro všechny ostatní, které zajímají vhledy odborníků na aktuální témata z oblasti rodičovství – od zdraví a výživy, přes fyzioterapii, využití volného času až po etiketu a psychologii. Rozhovory najdete i ve formě videí na pigymama.cz a na Youtube kanále Pigy.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Jak a proč recyklovat elektro?
  Jak a proč recyklovat elektro?
  16. 9. 2022

  Přestože se Češi již dlouhodobě umisťují na předních příčkách evropského žebříčku ve třídění plastů a papíru, recyklaci jiných druhů odpadu často zanedbávají. Proč bychom neměli vyhazovat vysloužilá elektrická zařízení do směsného odpadu?

 2. Logo epizody: Bezpečnost dětí o prázdninách
  Bezpečnost dětí o prázdninách
  23. 8. 2022

  Pozvání do Maminkáře tentokrát přijal vrchní strážník Městské policie Hluboká nad Vltavou, Bc. Michal Saitz, který pohovořil o rizicích, která na děti číhají během prázdnin, i o tom, jak jim předcházet.

 3. Logo epizody: Iva Pluháčková: S etiketou jsme na tom v Česku dost dobře
  Iva Pluháčková: S etiketou jsme na tom v Česku dost dobře
  15. 8. 2022

  Kdy poprvé vznikla pravidla etikety? Co všechno je její součástí a co je největší faux pas moderní doby? Pozvání do Maminkáře tentokrát přijala lektorka etikety Iva Pluháčková.

 4. Logo epizody: Jan Čenský: Vyrůstal jsem na knihách Foglara a Maye
  Jan Čenský: Vyrůstal jsem na knihách Foglara a Maye
  2. 8. 2022

  blíbený český herec, dabér a moderátor Jan Čenský, jehož známe jakožto prince i krále z řady filmových a televizních pohádek, ale i jako představitele celé škály dramatických i komediálních rolí, pohovořit v Maminkáři o své cestě k herectví, vztahu k pohádkám, zkušenostech s covidem, ale i o tom, v jakým představeních ho nyní můžeme vidět.

 5. Logo epizody: Jaroslav Bican: Bezpečné chování v provozu (nejen pro děti)
  Jaroslav Bican: Bezpečné chování v provozu (nejen pro děti)
  26. 7. 2022

  Dalším hostem Maminkáře je preventista Policie ČR, nprap. Jaroslav Bican. Od kdy je potřeba děti vést k bezpečnému chování v provozu?