• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Nejen o reklamě

Seznam.cz
Aktuální témata na trhu s reklamou, trendy a výhledy do budoucna nejen ze světa Seznam.cz – to je podcast Nejen o reklamě. Hosty vyzpovídá seznamácký odborník Martin Jandora. Nový díl vychází každý druhý čtvrtek, tak nastražte uši.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Josef Matějovič (Škoda Auto): Naše marketingové projekty spojují společné vášně lidí
  Josef Matějovič (Škoda Auto): Naše marketingové projekty spojují společné vášně lidí
  18. 2. 2021
  Martin Jandora v nové epizodě podcastu Nejen o reklamě u mikrofonu přivítal Josefa Matějoviče, který pro Škoda Auto vede celosvětové projekty marketingové komunikace spojené se sportem. Bývalý vrcholový sportovec a světoběžník se rozpovídal o tzv. engagement projektech, které má na starosti, a také o tom, co vše obnáší globální kampaň spojená s Tour de France. (Pokračování textu…)
 2. Logo epizody: Ondřej Krišica (Seznam.cz): Dlouhodobě se snažíme jít našim e-commerce klientům naproti
  Ondřej Krišica (Seznam.cz): Dlouhodobě se snažíme jít našim e-commerce klientům naproti
  28. 1. 2021
  Dopřáli jsme si krátkou přestávku, ale už jsme zase zpátky. U mikrofonu jsme hned zkraje nového roku přivítali Ondru Krišicu. Moderátor Martin Jandora, který jinak pracuje v Ondrově týmu, si s ním popovídal o výzvách roku 2020, o chystaných novinkách a také o tom, jaké to bylo řídit dvě stovky lidí ještě před třicítkou. (Pokračování textu…)
 3. Logo epizody: Milan Fridrich (Seznam.cz): Umět vítězit je hodně náročné
  Milan Fridrich (Seznam.cz): Umět vítězit je hodně náročné
  10. 12. 2020
  Rok 2020 končí a s ním i druhá série podcastu Nejen o reklamě. Posledním hostem v tomto netradičním roce je Milan Fridrich, který se stará o to, aby se Seznamáci stále rozvíjeli. Martin Jandora si s Milanem tentokrát povídal o roli trenéra, sportovním marketingu nebo o tom, zda a jaké výhody má online školení. (Pokračování textu…)
 4. Logo epizody: Pavel Kolář (Seznam.cz): Naše služby pomáhají lidem řešit jejich potřeby
  Pavel Kolář (Seznam.cz): Naše služby pomáhají lidem řešit jejich potřeby
  26. 11. 2020
  Doba, která osobním setkáním moc nepřeje, neodradila moderátora podcastu „Nejen o reklamě“ Martina Jandoru pozvat si k mikrofonu dalšího zajímav ého hosta. Pozvání přijal Pavel Kolář, který se v Seznamu věnuje oborovým službám. Zajímá vás, jak fungují Firmy.cz nebo Sreality.cz? Podívejte se s námi pod pokličku fungování služeb, kter é měsíčně navštíví až 2,5 milionů lidí. (Pokračování textu…)
 5. Logo epizody: Jindřich Šídlo (novinář, Seznam.cz): Míra svobody v Seznamu je mimořádná
  Jindřich Šídlo (novinář, Seznam.cz): Míra svobody v Seznamu je mimořádná
  8. 10. 2020
  Židli pro hosta v aktuální epizodě podcastu ze Seznamu obsadil známý novinář, fanoušek Arsenalu a moderátor satirického pořaduŠťastné pondělí, Jindřich Šídlo. S Martinem Jandorou během půlhodinky stihli probrat vedle sdílené vášně pro fotbal také Jindrovu cestu k novinařině a jeho pohled na roli reklamy v online obsahu. Jindřich se svému oboru věnuje od roku 1992.Novinářem se rozhodl stát už v patnácti letech pod vlivem četby hudebních časopisů, avšak dnes by svým dcerám studium žurnalistiky nejspíš nedoporučil. Podle jeho názoru, když se chce člověk něco naučit, musí jít pomalou cestou postupným sběrem zkušeností a samotné studium k tomu nestačí. V Seznamu Jindřich natáčí každý týden satirický pořad Šťastné pondělí, který na začátku října oslavil 4 roky. Martinovi prozradil, že by se svým týmem letos ještě vyrazili mezi lidi a pořad tak posunuli někam dál. Reklama versus obsah Martina samozřejmě také zajímalo, jaký má Jindřich vztah k reklamě a zda musel reklamě někdy dokonce ustoupit: „ Reklama nás živí. Každý zdravý mediální dům se pozná podle toho, že, v ideální situaci, je mezi reklamou a obsahem „čínská zeď“, která se nepřestupuje.“ A jaké je Jindrovo „poselství“ na závěr? Společně to zvládneme. Tak snad! V podcastu si rozhodně nenechte ujít i tato témata: Jak vznikl název pořadu? Jaký má názor na placený obsah? Jindřich Šídlo jako značka. Soukromý versus veřejný účet na sociálních sítích. Fotbal. Fotbal.

  Číst dále...