• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Nelidské zdroje

Nelidské zdroje

José Kadlec & Matěj Matolín

Zajímají vás novinky ze světa recruitmentu, sourcingu a moderního HR? Pak je toto podcast pro vás. José Kadlec (Recruitment Academy, GoodCall, Datacruit) a Matěj Matolín (Impulse Ventures, lovec-hlav.cz) jsou nejvýraznějšími osobnostmi české recruitment scény. V každé epizodě podcastu se se José s Matějem pobaví o konkrétním trendu nebo problému nejen z oblasti náboru zaměstnanců.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

70 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: 78: Proč chtít v Česku více robotů s Tomášem Vránkem, ICE Industrial Services
  78: Proč chtít v Česku více robotů s Tomášem Vránkem, ICE Industrial Services
  1. 6. 2023

  Je tu další díl Nelidských zdrojů. Tradičně tu s Vámi jsou José Kadlec a Matěj Matolín. S naším hostem probereme, proč chtít v Česku více robotů s Tomášem Vránkem, ICE Industrial Services. V epizodě uslyšíte: - automatizaci a inovacích v průmyslu - jak opravdu žít firemní hodnoty - a proč dávat děti raději na techniku než na práva.

 2. Logo epizody: 77: Jak se stát recruiterem roku s Tamarou Ksandrovou, recruiterkou roku 2022
  77: Jak se stát recruiterem roku s Tamarou Ksandrovou, recruiterkou roku 2022
  15. 3. 2023

  Opět tu s Vámi jsou José Kadlec a Matěj Matolín v nové epizodě Nelidských zdrojů. Dnes přijala pozvání vzácná hostka – Tamara Ksandrová a vy v epizodě uslyšíte: Kdy začít dělat recruitment na volné noze Co udělat, abyste se stali recruiterem roku A proč kandidáti odmítaji nabídky.

 3. Logo epizody: 76: Jak AI (ne)změní naši práci se Sarou Polak, archeoložkou umělé inteligence
  76: Jak AI (ne)změní naši práci se Sarou Polak, archeoložkou umělé inteligence
  24. 2. 2023

  V čem nám AI ulehčí práci? Jak a kde se vzdělávat v umělé inteligenci? A proč AI nerozezná Mišpulína od Bobíka? Pusťte si tento díl podcastu a dozvíte se to! José & Matěj

 4. Logo epizody: 75: Která HR témata ovlivní rok 2023 a jak?
  75: Která HR témata ovlivní rok 2023 a jak?
  9. 1. 2023

  V novém roce tu s Vámi znovu jsou José Kadlec a Matěj Matolín a nové Nelidské zdroje. A co pro nás 2023 chystá? V podcastu uslyšíte: - predikce pro HR a recruitment na rok 2023 - proč všude uslyšíte o umělé inteligenci - a jaká máme předsevzetí do nového roku.

 5. Logo epizody: 74: Talent sourcing: Novinky, metody a nejnovější nástroje
  74: Talent sourcing: Novinky, metody a nejnovější nástroje
  21. 11. 2022

  V další epizodě podcastu se od Josého a Matěje dozvíte: Jak přistupovat efektivně k sourcingu Užitečné nástroje a pluginy A kde se v sourcingu inspirovat, co číst a koho sledovat