Nelidské zdroje

Josef Kadlec
Zajímají vás novinky ze světa recruitmentu, sourcingu a moderního HR? Pak je toto podcast pro vás. Josef "José" Kadlec (Recruitment Academy, GoodCall) a Matěj Matolín (STRV, lovec-hlav.cz) jsou nejvýraznějšími osobnostmi české recruitment scény. V každé epizodě podcastu Nelidské zdroje se José s Matějem pobaví o konkrétním trendu nebo problému nejen z oblasti náboru zaměstnanců.
Web RSS 

Seznam epizod

 1. 44: Budování autentické firemní kultury s Liborem Šimonem z marketingové agentury Symbio
  15. 10. 2020
  Je tu další epizoda Nelidských zdrojů. Ve 44. dílu uslyšíte Libora Šimona z Symbio a tradičně tu s vámi jsou i José Kadlec a Matěj Matolín. V novém podcastu s Liborem uslyšíte: - Jak budovat autentickou firemní kulturu - Jak se udržet přes 20 let na špici v digitálu - A jestli nutit zaměstnance jezdit na team building.
 2. 43: Jak využívat osobní brand zaměstnanců s Annou Wojtkovou a Ladislavem Jelenem z Coca-Cola HBC
  1. 10. 2020
  V dalším díle Nelidských zdrojů se dozvíte: - jak zapojit zaměstnance do budování firemního brandu - nejnovější hacky na LinkedInu - a jak být na LinkedInu autentický.
 3. 41: Digitalizace firem a technologie v HR s Filipem Dřímalkou z Digiskills.cz
  20. 7. 2020
  Je tu další, tentokrát prázdninový díl Nelidských zdrojů a s ním i José Kadlec a Matěj Matolín. Do dnešního dílu přijal pozvání Filip Dřímalka a vy se můžete těšit, že uslyšíte: - jak dostat technologie do firem - co udělat pro digitalizaci HR - tipy na appky pro osobní produktivitu.
 4. 40: O budoucnosti práce a vzdělávání s Dianou Rádl Rogerovou, ředitelkou společnosti Deloitte
  30. 6. 2020
  Je tu další díl Nelidských zdrojů. Jako vždy tu s vámi jsou José Kadlec a Matěj Matolín. Tentokrát pozvání přijala Diana Rádl Rogerová, ředitelka společnosti Deloitte. V podcastu uslyšíte: - Trendy budoucnosti práce - Re-skilling zaměstnanců a e-learningu - Zda je stále atraktivní pracovat v Deloitte
 5. 39: O budoucnosti práce a IT recruitmentu s Lubo Smidem, zakladatelem STRV
  9. 6. 2020
  Vítáme vás u další epizody podcastu Nelidské zdroje. Tradičně se slova ujmou Matěj Matolín a José Kadlec. Tentokrát je hostem Lubo Smid a vy uslyšíte: - Proč začít svůj podcast - Jestli má ještě smysl mít drahé kanceláře - A jestli remote práce sníží platy ITáků.