• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Nelidské zdroje

Nelidské zdroje

José Kadlec & Matěj Matolín

Zajímají vás novinky ze světa recruitmentu, sourcingu a moderního HR? Pak je toto podcast pro vás. José Kadlec (Recruitment Academy, GoodCall, Datacruit) a Matěj Matolín (Impulse Ventures, lovec-hlav.cz) jsou nejvýraznějšími osobnostmi české recruitment scény. V každé epizodě podcastu se se José s Matějem pobaví o konkrétním trendu nebo problému nejen z oblasti náboru zaměstnanců.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

70 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: 74: Talent sourcing: Novinky, metody a nejnovější nástroje
  74: Talent sourcing: Novinky, metody a nejnovější nástroje
  21. 11. 2022

  V další epizodě podcastu se od Josého a Matěje dozvíte: Jak přistupovat efektivně k sourcingu Užitečné nástroje a pluginy A kde se v sourcingu inspirovat, co číst a koho sledovat

 2. Logo epizody: 73: Your Future as a Recruiter with Johnny Campbell, CEO at SocialTalent
  73: Your Future as a Recruiter with Johnny Campbell, CEO at SocialTalent
  19. 10. 2022

  Hey guy, we are back with a new episode! This time José & Matěj have an international episode whole in English! Our esteemed guest is Johnny Campbell, CEO at SocialTalent. Tune in to find out: What is the future learning stack of TA experts What are the future skills of modern recruiters Why is re-skilling the future of recruitment.

 3. Logo epizody: 72: Výkonnostní náborové kampaně na Facebooku s Michalem Mikuláškem
  72: Výkonnostní náborové kampaně na Facebooku s Michalem Mikuláškem
  12. 9. 2022

  V tomto podcastu se dozvíte například: Nejčastější chyby v HR marketingu Jak nastavit fungující náborové kampaně Proč musí personalisti přemýšlet jako markeťáci Příjemný poslech a nezapomeňte se přihlásit k odběru, ať vám neuniknou budoucí díly.

 4. Logo epizody: 71: Osobní branding v HR - nástroje a nejnovější techniky
  71: Osobní branding v HR - nástroje a nejnovější techniky
  5. 8. 2022

  Po letní pauze vás vítáme u další epizody Nelidských zdrojů. Tentokrát tu s vámi budeme jen dva – José a Matěj. V dnešní epizodě si povídáme o osobním brandingu v HR. V podcastu uslyšíte: proč se už bez osobního brandu v recruitmentu neobejdete prozradíme tajné triky pro větší dosah příspěvku na LinkedInu kde se inspirovat, koho sledovat a jaké nástroje používat.

 5. Logo epizody: 70: Jak vytvořit zaměstnanecké akcie se Štefanem Šurinou, expertem na LegalTech
  70: Jak vytvořit zaměstnanecké akcie se Štefanem Šurinou, expertem na LegalTech
  24. 5. 2022

  Na světe je další díl Nelidských zdrojů. Jako vždy tu s vámi jsou José a Matěj a pozvání tentokrát přijal Štefan Šurina, expert na LegalTech. A vy v podcastu uslyšíte: Jak udělat ze zaměstnanců akcionáře Jak nastavit ESOP program v nové nebo již rozjeté společnosti A jak může akciový plán pomoci v recruitmentu