• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Oranžáda

Oranžáda

BESTETO

Jsme Oranžáda z marketingové agentury BESTETO. Světu přinášíme velkolepé povídání (nejenom) o marketingu ze světa e-commerce. Nasaďte pecky do uší a užívejte si příval oranžových novinek kdykoliv a kdekoliv.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

60 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: O spolupráci s influencery s Andreou Voříškovou z advokátní kanceláře eLegal
  O spolupráci s influencery s Andreou Voříškovou z advokátní kanceláře eLegal
  12. 7. 2022

  Advokátka Andrea Voříšková (Pavelcová) z advokátní kanceláře eLegal je dalším hostem našeho podcastu Oranžáda. Tentokrat jsme se bavili o influencerech a spolupráci s nimi. V podcastu se dozvíte, na co si dát pozor před začátkem spolupráce, co vše by měla obsahovat smlouva s influencery, a jak správně spolupráci označit na sociálních sítích. Pokud vás tento díl zajímá, nasaďte si sluchátka a

 2. Logo epizody: O bezpečnosti uživatelů na internetu s Ondřejem Šrámkem
  O bezpečnosti uživatelů na internetu s Ondřejem Šrámkem
  30. 4. 2022

  Ondřej Šrámek je dalším hostem našeho podcastu Oranžáda. Tentokrát jsme si společně povídali o bezpečnosti uživatelů na internetu. Dozvíte se, co to je phishing a co vše uživatelům na internetu hrozí - ať už na sociálních sítích nebo na e-mailu. Pokud vás tento díl zajímá, nasaďte si sluchátka a nenechte si ho ujít.

 3. Logo epizody: O psychologii reklamy a jejich vlivech s Romanou Mazalovou
  O psychologii reklamy a jejich vlivech s Romanou Mazalovou
  13. 4. 2022

  Psycholožka Romana Mazalová je dalším hostem našeho podcastu Oranžáda. Tentokrát jsme si společně povídali o psychologii reklamy a jejich vlivech, které na nás číhají na každém rohu. Pokud vás tento díl zajímá, nasaďte si sluchátka a nenechte si ho ujít.

 4. Logo epizody: O sociální síti TikTok a inzerci s Vítkem Jandou z Tiktokuj.cz
  O sociální síti TikTok a inzerci s Vítkem Jandou z Tiktokuj.cz
  21. 3. 2022

  Vít Janda z Tiktokuj.cz je dalším hostem našeho podcastu Oranžáda. Tentokrát jsme si společně povídali o sociální síti TikTok, která bývá často považována za sociální síť pro mladé, tedy generaci Z. Pokud se chcete dozvědět, jak tato sociální síť funguje a jaké publikum se na ni skutečně nachází, nasaďte sluchátka a nenechte si ujít náš nový díl.

 5. Logo epizody: Obsahová strategie pro e-shopy s Kateřinou Kalivodovou z Obsahové agentury
  Obsahová strategie pro e-shopy s Kateřinou Kalivodovou z Obsahové agentury
  24. 2. 2022

  Kateřina Kalivodová z Obsahové agentury je dalším hostem našeho podcastu Oranžáda. Tentokrát jsme si společně povídali o obsahových strategiích, na které spousta e-shopařů zapomíná. Pokud vás toto téma zajímá, tak si nasaďte sluchátka a pusťte se do toho.