• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Oranžáda

Oranžáda

BESTETO

Jsme Oranžáda z marketingové agentury BESTETO. Světu přinášíme velkolepé povídání (nejenom) o marketingu ze světa e-commerce. Nasaďte pecky do uší a užívejte si příval oranžových novinek kdykoliv a kdekoliv.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

60 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: O UX designu v online marketingu s Lukášem Pilkou
  O UX designu v online marketingu s Lukášem Pilkou
  25. 10. 2022

  Lukáš Pilka ze společnosti BlueGhost je dalším hostem našeho podcastu. Tentokrát jsme se bavili o důležitosti UX designu v online marketingu. V podcastu se dozvíte, co to vlastně UX je, jaké typy výzkumů existují a jak velkou roli hraje barva tlačítka. Pokud vás tento díl zajímá, nasaďte si sluchátka a nenechte si ho ujít.

 2. Logo epizody: O PPC kampaních v B2B s Tomášem Sýkorou
  O PPC kampaních v B2B s Tomášem Sýkorou
  27. 9. 2022

  Tomáše Sýkora ze společnosti Safetica je dalším hostem našeho podcastu. Tentokrát jsme se bavili o PPC kampaních v B2B. V podcastu se dozvíte, jak kampaně v B2B fungují, jakou mají úspěšnost a jak je nejlépe vyhodnotit. Pokud vás tento díl zajímá, nasaďte si sluchátka a nenechte si ho ujít.

 3. Logo epizody: O spolupráci s influencery s Andreou Voříškovou z advokátní kanceláře eLegal
  O spolupráci s influencery s Andreou Voříškovou z advokátní kanceláře eLegal
  12. 7. 2022

  Advokátka Andrea Voříšková (Pavelcová) z advokátní kanceláře eLegal je dalším hostem našeho podcastu Oranžáda. Tentokrát jsme se bavili o influencerech a spolupráci s nimi. V podcastu se dozvíte, na co si dát pozor před začátkem spolupráce, co vše by měla obsahovat smlouva s influencery, a jak správně spolupráci označit na sociálních sítích. Pokud vás tento díl zajímá, nasaďte si sluchátka a

 4. Logo epizody: O bezpečnosti uživatelů na internetu s Ondřejem Šrámkem
  O bezpečnosti uživatelů na internetu s Ondřejem Šrámkem
  30. 4. 2022

  Ondřej Šrámek je dalším hostem našeho podcastu Oranžáda. Tentokrát jsme si společně povídali o bezpečnosti uživatelů na internetu. Dozvíte se, co to je phishing a co vše uživatelům na internetu hrozí - ať už na sociálních sítích nebo na e-mailu. Pokud vás tento díl zajímá, nasaďte si sluchátka a nenechte si ho ujít.

 5. Logo epizody: O psychologii reklamy a jejich vlivech s Romanou Mazalovou
  O psychologii reklamy a jejich vlivech s Romanou Mazalovou
  13. 4. 2022

  Psycholožka Romana Mazalová je dalším hostem našeho podcastu Oranžáda. Tentokrát jsme si společně povídali o psychologii reklamy a jejich vlivech, které na nás číhají na každém rohu. Pokud vás tento díl zajímá, nasaďte si sluchátka a nenechte si ho ujít.