• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

PÍÁRKO

Piaristi
Jak komunikovat divadlo, architekturu nebo film? Podcast Nikoly Lörinczové a Pavly Umlaufové z agentury PIARISTI o kulturním PR a marketingu s hosty z agentur, médií i kultury.

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

88 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #40 Lukáš Koucký o osobním posunu pomocí koučinku
  #40 Lukáš Koucký o osobním posunu pomocí koučinku
  14. 4. 2021
  Lukáš Koucký je kouč a lektor s 10 letou praxí. Svým klientům pomáhá dosáhnout stanovených pracovních cílů nebo najít osobní štěstí. Proč a kdy s koučinkem začít? V čem vás může posunout? A jak si vybrat toho správného kouče? Tento jubielní díl PÍÁRKA je pro všechny, kteří chtějí řešit efektivně svůj rozvoj v pracovní i osobní oblasti.
 2. Logo epizody: #39 Jana Duffková a Helena Suchá z agentury Bubble o tvorbě Tchibo blogu
  #39 Jana Duffková a Helena Suchá z agentury Bubble o tvorbě Tchibo blogu
  8. 4. 2021
  Jana Duffková je editorka a Helena Suchá je obsahový stratég populárního Tchibo blogu, který díky práci a vizi agentury Bubble sbírá ocenění soutěží obsahového marketingu. Je blog stále účinným komunikačním kanálem? Co promyslet, než se do blogování pustíte? A jak vypadá proces tvorby článků od zadání až po publikaci? Ať nad blogem přemýšlíte nebo už ho máte,tento díl PÍÁRKA vám pomůže s obsahovou strategií i každodenní rutinou!

  Číst dále...

 3. Logo epizody: #38 Martin Vymětal z agentury Boomerang o obsahovém marketingu pro malé značky
  #38 Martin Vymětal z agentury Boomerang o obsahovém marketingu pro malé značky
  1. 4. 2021
  Martin Vymětal se věnuje tvorbě obsahu přes 20 let. Značkám pomáhá zaujmout cílovku pomocí časopisů, newsletterů, sociálních sítích nebo blogů. Co všechno patří do obsahového marketingu? Jak může dělat skvělý obsah malá značka nebo kulturní projekt? Jaké jsou trendy a největší chyby začátečníků? Ať už v rámci komunikace své značky plníte jeden nebo více kanálů,tento díl vám pomůže tvořit skvělý obsah s opravdovými výsledky.

  Číst dále...

 4. Logo epizody: #37 René Nekuda o kreativitě při psaní textů
  #37 René Nekuda o kreativitě při psaní textů
  25. 3. 2021
  René Nekuda je lektor tvůrčího psaní a autor knih Restart kreativity, Příběhostroj a Kreativní zápisník! Během svým kurzů učí nejen copywritery řemeslu psaní poutavých textů a příběhů. Co je kreativita a proč ji trénovat? Proč je při tvorbě textů důležité sebepoznání? Jaká cvičení by měl dělat každý předtím, než začne ťukat do klávesnice? A co s tím, když vás zastaví blok a psát dál nejde?Tohle PÍÁRKO je věnováno všem, kteří občas zápasí se svými texty.

  Číst dále...

 5. Logo epizody: 36 Daniel Gamrot o osobní produktivitě jako klíči k úspěchu a spokojenosti
  36 Daniel Gamrot o osobní produktivitě jako klíči k úspěchu a spokojenosti
  18. 3. 2021
  Daniel Gamrot je trenérem osobní produktivity a time managementu, jehož školeními prošlo přes 10 000 Čechů. Během svých workshopů radí, jak najít tu správnou metodu osobní produktivity, jak zvítězit nad e-maily nebo vyrušujícími notifikacemi a jak vyvážit osobní život s tím pracovním. Co je to frgál, jak si udržet soustředění a co dělat ve chvíli, když nás zavalí desítky úkolů? Tento díl PÍÁRKA je pro všechny,kteří chtějí z práce odcházet s čistou hlavou a soustředit se na to, co je pro ně v životě důležité.

  Číst dále...