Society & Culture

Queens podcast

Queens podcast

Queens Sound System je řada hudebních akcí i Queens podcastů. Série hudebních akcí se koná na prodejnách Queens za účasti nejvybranějších DJs a selektorů. Queens podcast zase prozradí témata, o kterých se mluví v kuchyňce našeho velkolepého headquaters.

Autor podcastu: Queens

Poslední epizody


Queens podcast

Follow the Buyers - Paris Fashion Week

23.1.2020 (16:29)

Dnešní díl se nese v našem oblíbeném stylu Follow the Buyers, strávil jsem totiž 60 minut s Kájou z nákupního týmu a s Radimem v roli speciálního hosta. Témat jsme nakousli hned několik. Dostalo se na trendy kolekce i trendy jídlo. Bavili jsme se o udržitelnosti ve streetwearu, o vůních, o barvách i tom nejhorším, co se dá v Paříži zažít.

Queens podcast

O vesmíru a módě s vědcem Janem Lukačevičem

21.1.2020 (09:53)

Honzu Lukačeviče už jsi v Queensu možná viděl – nedávno byl totiž hlavní hvězdou našeho Alpha Industries x NASA lookbooku. Když zrovna nepózuje ve streetwearu s Umpalumpy, dělá doktorát na Katedře fyziky povrchů a plazmatu na Matfyzu a pracuje v Akademii věd ČR v Oddělení kosmické fyziky Ústavu fyziky atmosféry. S Honzou si povídáme ...

Queens podcast

Povídání o kytkách: Queens nejsou jen tenisky a streetwear

13.1.2020 (15:22)

Queens + kytky = VSL. V tomhle dílu našeho podcastu se překvapivě nebavíme o streetwearu, ale o pokojových rostlinkách, které k nám patří stejně jako ty nejvíc hot tenisky. O Queens džungli se už čtyři roky stará Martina z Martina. Povypráví ti, jak jsme se ke kytkám vlastně dostali, kde všude je máme a proč je to náš signature ...

Queens podcast

Queens podcast - Zimní trendy ve streetwear game

18.12.2019 (14:24)

Dan, Baci a naše nová nákupčí Kája aka DJka Nevinnost si jako další téma Queens podcastu zvolili zimní trendy ve streetwearu, abys věděl/, jak vypadat dobře, když je venku sníh a -20 stupňů.

Queens podcast

Queens Podcast - Na co se (ne)ptám po roce v Queensu

18.9.2019 (12:48)

Radim s Danem si pro tentokrát vyzkoušeli, jaké to je, být hostem Queens podcastu. Zpovídala je Barča a celý díl by se dal nazvat jako vysoká škola streetwearu. Zjistíš, jaký byl pražský fashion week, proč bys měl mít Nike x SACAI, ale i co to je „U Chlebíčka a Dortíčka“. Užij si to.

Queens podcast

Queens podcast - O MBPFW s Veronikou Ruppert

30.8.2019 (08:22)

Mercedes-Benz Prague Fashion Week je v Queens kanceláři velmi oblíbené a diskutované téma. A jelikož je další díl MBPFW doslova za rohem (jak časově, tak i vzdáleností z našeho žižkovského kanclu), pozvali jsme si do nejnovějšího dílu Queens podcastu novinářku, DJku a především moderátorku pořadu Modeschau Veroniku Ruppert, se kterou ...

Queens podcast

Queens Podcast - Byli jsme v Pařiži a v Berlíně na fashion weeku

15.7.2019 (08:16)

Přesně ve stejný moment, kdy jsou tři čtvrtiny celé České republiky na cestě na dovolenou, odjíždí naši buyeři do Paříže a Berlína vybírat ten nejlepší streetwear z kolekcí na jaro a léto roku 2020. Tento podcast je tak ideální průvodcem trendů jak na letošní podzim, tak i na příští rok.

Queens podcast

Queens podcast - Delikvent, komiksový hrdina se srbskými kořeny

3.6.2019 (11:03)

Naším dalším hostem Queens podcastu byl Delikvent, komiksový hrdina se srbskými kořeny, který se živí tím, že stříhá lidi. Znát ho ovšem můžete i z kampaní značek Dr. Martens, nebo Levi´s. A s Delim jsme se samozřejmě bavili hlavně o stříhání, o trendu barbershopů, ale také o tom, proč se stal veganem a proč přestal dělat CrossFit.

Queens podcast

Queens podcast - Kačka Andělová a Tobiáš Vybíral o Creative Mornings Prague

14.5.2019 (12:57)

V nejnovějším dílu Queens podcastu máme dva super hosty – Kačku Andělovou a Tobiáše Vybírala z Creative Mornings Prague. Pozvali jsme si je, protože v Queensu fandíme lidem, který dělaj, co je baví, a hrozně se nám líbí, když ty věci mají nějakou přidanou hodnotu pro komunitu. A proto jsme už skoro rok hrdým partnerem Creative ...

Queens podcast

Queens podcast - Novinky z Queensu

19.4.2019 (15:58)

Za poslední měsíc jsme v Queensu naskladnili osm nových značek, dropli nový merch s Dalybem a další zajímavé kolaborace a limitky. A jelikož na Instagram stories všechno za jeden den zmizí, prošli jsme si s Danem release po releasu v dnešním podcastu.

Mohlo by vás zajímat

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.