Society & Culture

Rozhovory z Česka

Rozhovory z Česka

Oficiální český Red Bull podcast nabízí pravidelné epizody přinášející nové pohledy na nejrůznější témata ze sportu a kultury, rozhovory s mladými českými osobnostmi a další zajímavosti, které vám dávají křídla. Více na redbull.cz/podcast.

Autor podcastu: Red Bull

Poslední epizody


Rozhovory z Česka

Tvoje Role - Alex Král

18.1.2020 (23:37)

Proč se Alex během zápasů chytal na pravé ucho? Jak se těší na Euro 2020? Jaké bylo setkání s Davidem Luizem? Rozhovor Hannyho Firly s českým fotbalistou v dalším díle Tvore Role!

Rozhovory z Česka

Téma Dana Tržila - Tetování

29.12.2019 (13:03)

Tetování nebo “kérky” jsou stále oblíbenější. Jejich rostoucí obliba znamená i více a více tatérů, umělců, kteří se tomuto oboru věnují. Ale jak poznat opravdového odborníka od nováčka? Jak vypadá vůbec typický den tatéra a musí mít všechny tetování ukrytý smysl? I o tomhle si popovídáme s našimi 2 hosty.

Rozhovory z Česka

Tvoje Role - Black Angelika

18.12.2019 (19:41)

Proč se Angelika rozhodla změnit post ředitelky kabinetu ministra vnitra za práci Djky? Jak probíhal první BLACK mejdan? Proč by chtěla být Angelika Willem Smithem? Black Angelika v dalším dílu podcastu Tvoje Role!

Rozhovory z Česka

Tvoje Role - Sharlota

16.12.2019 (09:09)

Která z profesí u Sharloty momentálně převládá? Kam budou směřovat další kroky Blakkwoodu? Jakým zvířetem by chtěla být? I když se to na první pohled nemusí jevit, Sharlota má v sobě velkou dávku něhy a empatie. Sama o sobě v rozhovoru řekla, že je vulgárně křehká. Hezké slovní spojení. Tento díl stojí za to!

Rozhovory z Česka

Tvoje Role: Lukáš Dejl

28.11.2019 (12:37)

Rozhovor s ředitelem festivalu Utubering Co obnáší post ředitele Utuberingu? Co měl Lukáš vždy u sebe a jaký nejhorší fuckup se mu stal během pořádání eventů? Poslechni si celý rozhovor!

Rozhovory z Česka

LeapMakers: Václav Šíma

11.11.2019 (15:52)

Hostem rozhovoru je Václav Šíma, jeden z průvodců organizace Pragulic. Za komunismu dvakrát emigroval, jednou se vrátil dobrovolně, podruhé musel. V devadesátých letech se pustil do tehdejších divokých podnikatelských vod a po přelomu tisíciletí přišel úplně o všechno. Od té doby žije na ulici. Proslavil ho mimo jiné pěkně udržovaný ...

Rozhovory z Česka

Tvoje Role: Viktor Sheen

6.11.2019 (08:13)

Podcast Tvoje role přivítal ve studiu rappera Viktora Sheena, který se ještě vzpamatovává ze křtu svého nového alba Černobílej svět. Co pro něj znamenal koncert v Roxy a jaké je jeho životní krédo ohledně rodiny? Poslechni si celý rozhovor.

Rozhovory z Česka

Tvoje Role - Eva Samková

30.10.2019 (07:19)

"Není vůbec špatně občas nic nedělat," říká česká snowboardistka a olympijská vítězka Eva Samková ve výroční 30. epizodě podcastu Tvoje Role. Poslechni si celý rozhovor s hercem Hannym Firlou za mikrofonem.

Rozhovory z Česka

LeapMakers: Matouš Vinš a Miky Škoda

21.10.2019 (16:35)

Někdy je potřeba si ujasnit i ty nejzákladnější otázky. Proč děláš to, co děláš, pro koho to děláš nebo co si z toho chceš odnést. Obzvlášť pak, pokud jako Matouš Vinš a Miky Škoda moderuješ podcast LeapMakers. Ti si vzájemně jsme si položili dotazy, které jinak dávájí hostům. Uslyšíš o jejich projektech, neúspěších i životních ...

Rozhovory z Česka

Téma Dana Tržila: Vytrvalost

16.10.2019 (17:03)

Když se jdou lidé běžně projít nebo projet na kole, zvládnou pár jednotek nebo maximálně pár desítek kilometrů. Hosté podcastu Dana Tržila jich zvládli přes 4300 - jeden na kole, druhá na nohou. Poslechni si rozhovor s Alešem Zavoralem a Lucií Kutrovoou.

Mohlo by vás zajímat

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.