Rozhovory z Česka

Rozhovory z Česka

Oficiální český Red Bull podcast nabízí pravidelné epizody přinášející nové pohledy na nejrůznější témata ze sportu a kultury, rozhovory s mladými českými osobnostmi a další zajímavosti, které vám dávají křídla. Více na redbull.cz/podcast.

Autor podcastu: Red Bull

Poslední epizody


Rozhovory z Česka

Téma Dana Tržila - Řemesla

27.3.2020 (09:23)

Řemesla zažívají obrovský comeback. Stále více lidí znovuobjevuje kouzlo řemeslné práce. S Bohdanou a Hankou se bavíme o tom, jak se dostaly ke svým řemeslům – šperkařství a práci se dřevem. Povídáme si o tom, jak se tím začít živit, ale taky jak to dělat jako koníček. Dozvíte se, jaké fungují komunity kolem řemesel a v čem jsou ...

Rozhovory z Česka

Tvoje Role - Štěpán Kozub

18.3.2020 (17:23)

Podcast Hannyho Firly, tentokráte s hercem Štěpánem Kozubem, kterého můžeš znát například z filmu Dukla 61 nebo seriálu Lajna. O Divadle Mír, o uskupení Tři Tygři a také o životě. Poslechni si celou epizodu!

Rozhovory z Česka

Tvoje Role - Eliška Podzimková

11.3.2020 (16:57)

Ilustrátorka Eliška Podzimková přijala pozvání do pořadu Tvoje Role. Během rozhovoru s hercem Hannym Firlou odhalila, do jakých měst poputuje její výstava Malý Princ nebo co v nás ubíjí naše dětinskost. Poslechni si celý rozhovor!

Rozhovory z Česka

LeapMakers: Radko Sáblík

8.3.2020 (23:00)

Hostem tohoto dílu pořadu LeapMakers je Radko Sáblík, ředitel Smíchovské střední průmyslové školy. I když jde o běžnou státní školu, jejímž zřizovatelem je město Praha, je vlastně dost unikátní. Studenti se tu zapojují do mnoha projektů, sami se podílejí na rozvoji školy a často se sem vrací, aby své nabyté zkušenosti a dovednosti ...

Rozhovory z Česka

Téma Dana Tržila - Udržitelná móda

26.2.2020 (23:05)

Hosté Petr Mühlhans a Monika Nováková s Danem mluví o tom, jaký má dopad váš šatník na planetu a na vaše zdraví. Jak podniknout kroky k tomu, aby se situace zlepšovala a jak souvisí zpomalení s hnutím udržitelnosti. Téma udržitelnosti je v poslední době hodně mediálně protěžované. Možná se k vám ale méně dostávají informace o ...

Rozhovory z Česka

Tvoje role - Jan Pelikán

26.2.2020 (14:40)

Hanny Firla si ve svém pořadu tentokrát sedl s fotografem Janem Pelikánem. Co radí začínajícím fotografům? Na co on sám fotí? A jak vznikl nápad, postavit si vlastní studio? Poslechni si celý rozhovor.

Rozhovory z Česka

LeapMakers: Tomáš Gavlas

24.2.2020 (16:11)

Hostem dnešního dílu je Tomáš Gavlas – poutník, autor krásné knihy Karlaz: Cesta člověka i podnikatel. Založil mimo jiné velmi úspěšný festival Utubering a za 10 let v marketingu vedl několik firem. Tomáš věří, že smysl života spočívá v hledání a naplňování vlastního životního poslání. Rád odchází na odlehlá místa, kde může o tom ...

Rozhovory z Česka

Tvoje Role - Tomáš Zejda

19.2.2020 (08:00)

Rozhovor s profesionálním bikerem. Po 30 let, do 20 minut.Jak se z profesionálního bikera stane autor cestovní kuchařky a jak to vypadá, když se biker sejde s michelinským kuchařem? Poslechni si rozhovor Hannyho Firly s Tomášem Zejdou v pořadu Tvoje Role!

Rozhovory z Česka

Tvoje Role - Jan Lukačevič

4.2.2020 (11:04)

Co bude cílem lidí na jiných planetách? V čem by mohlo lidstvo bydlet na Marsu? Poslechni si rozhovor Hannyho Firly s vědcem Honzou Lukačevičem v pořadu Tvoje Role!

Rozhovory z Česka

Tvoje Role - Alex Král

18.1.2020 (23:37)

Proč se Alex během zápasů chytal na pravé ucho? Jak se těší na Euro 2020? Jaké bylo setkání s Davidem Luizem? Rozhovor Hannyho Firly s českým fotbalistou v dalším díle Tvore Role!

Mohlo by vás zajímat

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.