Rybářský podcast Rybo.cz

Rybářský podcast Rybo.cz

Specializovaný rybářský podcast. Rozhovory s osobnostmi nejen z rybářské scény o všem, co souvisí s rybářským koníčkem. Zvu si známé i neznámé rybářky a rybáře, i odborníky a další osoby, kteří nám rybářům mají co říct.

Autor podcastu: Jakub Hladký

Poslední epizody


Rybářský podcast Rybo.cz

#09 - Jiří Scopex Majer o lovu kaprů i nehodě na Pálavě

29.7.2020 (21:31)

Audio rozhovor (podcast) s kaprařem Jiřím Scopex Majerem, aktuálně členem týmu Karla NIkla. Mluvil o své nehodě na Pálavských jezerech a samozřejmě o kaprařině.

Rybářský podcast Rybo.cz

#08 - Karel Nikl o kaprařině, boilies a vlastních názorech

11.7.2020 (21:44)

Audio rozhovor s českým známým kaprařem Karlem Niklem. Sešli jsme se u malého kolínského rybníčku, kde Karel Nikl celou hodinu odpovídal na moje všetečné otázky. Bavili jsme se nejen o lovu kaprů a výrobě boilies. ale také o tom, jaké to je být hvězdou, jak on sám chytá kapry, jak začínal, jaké revíry vyhledává a mnoho dalšího. ...

Rybářský podcast Rybo.cz

#07 - Roman Matula o Lovu sumců

7.6.2020 (22:02)

Rozhovor v rybářském podcastu se sumcařem Romanem Matulou. Bavili jsme se o tom, jak loví sumce, jaká je nejlepší nástražní ryba na sumce, jaké mají sumci chutě a také o tom, jak on sám nazírá na rybařinu obecně. Velmi zajímavý a příjemný rozhovor byste si neměli nechat ujít. Vznikl totiž ve velmi improvizovaných podmínkách onine, po ...

Rybářský podcast Rybo.cz

#06 Tomáš Kočica, mluvčí ČRS o fungování a financování svazu

2.4.2020 (22:01)

Poslechněte si rozhovor s mluvčím Českého rybářského svazu. Zajímalo mě, jak ČRS funguje, jaká je jeho role vůči řadovému rybáři, kam směřují naše peníze za povolenky, členství i brigády, jak jsou finance přerozdělovány, kdo za co odpovídá a mnoho dalšího. Rozhovor jsme natočili na ForFishing 2020 v zázemí výstaviště, poblíž ...

Rybářský podcast Rybo.cz

#05 Vlastimil Vápeník - kaprařská legenda vypravuje

16.3.2020 (20:36)

Tento audio rozhovor (podcast) by si měl pustit každý, kdo chytá kapry. Vyzpovídal jsem totiž legendu mezi českými kapraři. Pan Vápeník vypráví, jak před třiceti lety vyráběl doma boilies, z čeho bylo vyrobené, kde se tehdy dalo koupit kaprařské vybavení a také kolik stálo. Ale především se dozvíte, jak u vody přemýšlet jako kapr.

Rybářský podcast Rybo.cz

#04 Martin Jandík o lovu kaprů a natáčení Carpshow

25.2.2020 (21:33)

Poslechněte si rozhovor s Martinem Jandíkem, autorem známých kaprařských videí Carpshow. Povídali jsme si o tom, jak probíhá natáčení, jak vybírá lokace, jak se Martin dostal ke kaprařině i o tom co mu na rybách dělá největší radost. Natočeno v extrémních podmíkách přímo v jedné z expo hal veletrhu ForFishing 2020. Omluvte proto ...

Rybářský podcast Rybo.cz

#03 Petr Pítrs Novotný o vlastní kaprařské cestě

18.2.2020 (00:00)

Rozhovor s Petrem Novotným o lovu kaprů, o výrobě vlastní značky boilies, o jeho začátcích, chytání v ČR i zahraničí a o tom, kam jak přežít větrnou bouři na italském jezeře.

Rybářský podcast Rybo.cz

#02 Pavla Divišová - také o holčičím chytání

19.1.2020 (00:00)

Rozhovor s Pavlou Divišovou o holčičím rybaření, o tom, jak začínala, jak se stát ambasadorkou značky, o ženách s prutem v ruce, co má na rybaření a především přívlači ráda a také, čeho se u vody bojí.

Rybářský podcast Rybo.cz

#01 David Havlíček - nejen o přívlači

10.1.2020 (00:00)

Rozhovor s Davidem Havlíčkem, popularizátorem přívlače. O tom jak začínal, jak závodil, o rybách, o jeho názorech na českou rybařinu i ČRS a mnoho dalšího. Tak si to poslechněte ihned a samozřejmě sdílejte.

Rybářský podcast Rybo.cz

#00 Představení podcastu - úvodní slovo autora

7.1.2020 (09:59)

Úvodní intro a představení rybářského podcast kanálu. Autor Jakub Hladký v něm shrnuje hlavní informace a důvody k jeho založení a základní popis toho, čemu se bude podcast Rybo.cz věnovat a jaké hosty si bude ke svému mikrofonu zvát.

Mohlo by vás zajímat

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.