• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: SUHR podcast

SUHR podcast

Michaela Tumpachová

SUHR podcast přináší inspiraci ze světa HR, recruitmentu a talent managementu. Každých 14 dní s inspirativními hosty a tématy. 💛

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: O roli HR v hybridním prostředí
  O roli HR v hybridním prostředí
  3. 8. 2022

  S Lucií Zajíčkovou , Head of Talent & People Operations v Kiitos Technologies, si povídáme o tom, jak budovat HR oddělení úplně remote, proč je důležité věnovat během online meetingů čas i nepracovním tématům, jak nastavit interní komunikaci tak, aby i v remote prostředí měli všichni přístup ke všem informacím a dokumentům, a proč se Lucie snaží výkonnost umožňovat spíše než ji měřit.

 2. Logo epizody: O roli HR v tyrkysových organizacích
  O roli HR v tyrkysových organizacích
  9. 6. 2022

  S Michaelou Sekaninovou, People Care Managerkou v Happenee, si povídáme o tom, co to jsou a jak fungují tyrkysové organizace, jak se liší základní HR procesy v nich, jakou hraje roli HR a také o tom, co může být v tyrkysových organizacích těžší z pohledu zaměstnance i firmy.

 3. Logo epizody: O vedení HR v advokátní kanceláři
  O vedení HR v advokátní kanceláři
  6. 4. 2022

  S Alexandrou Helánovou, HR manažerkou v advokátní kanceláři KROUPAHELÁN, si povídáme o náboru v advokacii, o interním mentoring programu a systému vzdělávání, a zmiňujeme mimo jiné i to, jak je důležité se zaměstnanci mluvit o jejich vizi a jak z ní může benefitovat zaměstnanec i společnost.

 4. Logo epizody: O headhuntingu
  O headhuntingu
  16. 3. 2022

  S headhunterem Ivarem Mesenským si povídáme o tom, kdy a jak využít executive search, jak by měla vypadat spolupráce s headhunterem a na co si dát pozor a také o tom, co musí dobrý headhunter umět a co celý den dělá.

 5. Logo epizody: O #HRvSUCHU a alkoholu na pracovišti i mimo něj
  O #HRvSUCHU a alkoholu na pracovišti i mimo něj
  2. 3. 2022

  S Lucií Maděryčovou z organizace Suchej únor si povídáme o #HRvSUCHU a alkoholu na pracovišti i mimo něj, co (ne)dělat, když mám kolegu, který má problém s alkoholem i o tom, proč se z pohledu firmy zajímat o problematiku rizikové konzumace alkoholu.