• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Zvídavec Evy Sinkovičové

Zvídavec Evy Sinkovičové

Český rozhlas

Každodenní dávka neuvěřitelných zajímavostí ze světa lidí, zvířat, rostlin i věcí.

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

47 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Máte na uchu záhadnou dírku? Pokud ano, patříte k jednomu procentu populace
  Máte na uchu záhadnou dírku? Pokud ano, patříte k jednomu procentu populace
  23. 9. 2022

  Preauricular sinus je zvláštní dutinka na uchu. U afrických národů se vyskytuje častěji než u ostatních. Další díly podcastu najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior. Všechny díly podcastu Zvídavec Evy Sinkovičové můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 2. Logo epizody: Kolik království je v Evropě? A jak se žije členům královských rodin?
  Kolik království je v Evropě? A jak se žije členům královských rodin?
  22. 9. 2022

  V jaké zemi byste mohli narazit na opravdové krále a princezny? Jaká práva a povinnosti mají? A je to pohádkový život? Další díly podcastu najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior. Všechny díly podcastu Zvídavec Evy Sinkovičové můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 3. Logo epizody: Gumoví medvídci slaví 100 let. Denně se jich vyrobí 160 milionů. Jak vznikli?
  Gumoví medvídci slaví 100 let. Denně se jich vyrobí 160 milionů. Jak vznikli?
  21. 9. 2022

  Kde se vzal název slavné firmy, která vyrábí gumové medvídky? A jaké je jejich složení? Po téhle epizodě Zvídavce se vám určitě budou sbíhat sliny. Další díly podcastu najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior. Všechny díly podcastu Zvídavec Evy Sinkovičové můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 4. Logo epizody: Víte, jak vypadá pišťucha?
  Víte, jak vypadá pišťucha?
  20. 9. 2022

  Kde žije pišťucha pika a čím je výjimečná? Seznamte se s tímhle roztomilým zvířátkem. Další díly podcastu najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior. Všechny díly podcastu Zvídavec Evy Sinkovičové můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 5. Logo epizody: Jaký je rozdíl mezi magmatem a lávou, jak vznikají sopky a proč se jim říká vulkány?
  Jaký je rozdíl mezi magmatem a lávou, jak vznikají sopky a proč se jim říká vulkány?
  19. 9. 2022

  Tenhle díl podcastu Zvídavec bude pěkně žhavý! Prozradíme, jak se rodí sopky a co všechno o nich lidé (ne)vědí. Další epizody najdete na webu Rádia Junior a v mobilní aplikaci Rádia Junior. Všechny díly podcastu Zvídavec Evy Sinkovičové můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.