Reklama a partnerství

Propaguj svůj produkt v podcastech

Poslat dotaz

Jak to funguje?

Pomáháme spojit nezávislé podcasty a inzerenty hledající nové kanály propagace s jejich cílovou skupinou.

Proč inzerovat v podcastech?

Atraktivní publikum. Přirozenost. Důvěra.

Audio podcasty jsou bezkonkurenční pro budování vztahu s obecenstvem, budování autority v oboru, networking a edukaci trhu, a proto zde snadno naleznete svou cílovou skupinu.

Atraktivní publikum

Reklama v podcastu je inovativní způsob, jak představit svůj produkt nebo službu skupině zainteresovaných lidí, navic působí přirozeně.

Například typickému posluchači podcastu Proti Proudu je 31 let, má dobré vzdělání, dobrou práci nebo podniká, nekouká na televizi a používá adblock. Čte Forbes, Hospodářské noviny a kouká na DVTV. Díky znalostem těchto dat jsme schopni doručit reklamu v podcastech relevantním posluchačům.

Přirozenost

Narozdíl od klasického rádiového spotu, reklama v podcastu je vždy nenucená a navazuje na probíhající podcast. Posluchače tedy neruší ani nespouští klasickou ignoraci reklamy, kterou má většina inteligentního obecenstva vybudovanou. Z toho důvodu děláme i každou reklamu unikátní.

Důvěra

Většina posluchačů poslouchá podcast opakovaně a má vybudovaný vztah a důvěru v podcast. Poslouchají doporučení moderátora v podcastu a pozitivně na ně reagují.

Kontaktujte nás

Pokud chcete zkusit nový marketingový kanál pro váš produkt či služby, nebo vás zajímá, jak využít podcasty, poradíme vám.

Nemáme rádi anonymitu.
Vaše zpráva, kterou níže sepíšete dorazí do e-mailové schránky Danovi Tržilovi. Pokud však nemáte rádi formuláře můžete mu přímo napsat na dan@ceskepodcasty.cz. Radost bude mít z obou variant. Děkujeme.

Napište nám

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.