Jak zapojení hiring manažerů přispívá k lepšímu candidate experience s Klárou Brousilovou a Přemkem Semerádem (Air Bank)

před 8 měsíci

28 min

Jak zapojení hiring manažerů přispívá k lepšímu candidate experience s Klárou Brousilovou a Přemkem Semerádem (Air Bank)Popis epizody

Na téma jak zapojení hiring manažerů přispívá k lepšímu candidate experience jsme si pozvali Kláru a Přemka z Air Bank. Na to, jak může vypadat úspěšný (především IT) nábor jsme se tedy podívali jak z pohledu HR tak i CTO.Na co jsme se Kláry a Přemka ptali:1. Na koho Air Bank cílí - na co se při výběru kandidátů soustředí, jak zjišťují, že je kandidát opravdu ten pravý, a pokud ten pravý není, jak mu dávají zpětnou vazbu2. Proč je dobré se nebát ukazovat věci otevřeně a na rovinu - od diskuze na pohovoru až po pozvání kandidáta na týmovou poradu3. Příklad jedné humorné unsuccess story, která se v Air Bank stalaKde se s námi můžete propojit?https://www.linkedin.com/in/klarabrousilova/ (Klára)https://www.linkedin.com/in/přemysl-semerád-11231549/ (Přemek)https://www.linkedin.com/in/šárka-kousalová/ (Šárka)https://www.linkedin.com/in/madrvojtech/ (Vojta)https://www.linkedin.com/company/programhrovanihttps://www.instagram.com/programhrovani/Přejeme příjemný poslech a budeme se těšit na vaše nápady, návrhy či tipy koho byste v podcastu rádi slyšeli na: info@programhrovani.czIntro song od : Double Cherry Pass od Nintendo Beats | https://soundcloud.com/nintendobeats/double-cherry-pass licencovaný podCreative Commons Attribution 3.0 Unported (CC BY 3.0)https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/Support the Show.

Hodnocení epizody

Další epizody