• Facebook
  • Instagram

O projektu

České podcasty jsou nejnavštěvovanější tuzemskou podcastovou platformou, která cílí na propojování posluchačů a tvůrců na české audioscéně.

FacebookPřipoj se k největší komunitě tvůrců a fanoušků podcastů

Připojte se k největší Facebookové komunitě pro posluchače & tvůrce českých podcastů. Vše na jednom místě. Posluchači zde naleznou tipy na zajímavé podcasty, tvůrci zase rady a zkušenosti ostatních.

Na webu můžete snadno najít nejnovější epizody od svých nejoblíbenějších autorů, ale především objevit zajímavé podcasty, o kterých jste třeba ještě neslyšeli. Kromě toho Vám pravidelně zpracováváme přehledy našich oblíbených podcastů, které doplňujeme o doporučení známých osobností či odborníků z nejrůznějších oblastí.

O autorovi

Dan Tržil

Od roku 2016 se věnuji popularizaci podcastů v ČR a produkci podcastu Proti Proudu, který patří s téměr milionem poslechů k tomu nejlepšímu v ČR.
Stojí i za podcasty Na vlně podnikání, CzechCrunch Podcast a pomáhám firmám i jednotlivcům využít potenciál podcastů k dosažení nejen byznysových cílů.
Také školím, konzultuji a přednáším o podcastech, podnikání i digitálním nomádství.

Podcasty Dana Tržila

Kontaktujte nás

Pokud s námi chcete cokoli sdílet, stačí nám napsat. Zda-li chcete zkusit nový marketingový kanál pro váš produkt či služby, nebo vás zajímá, jak využít podcasty, poradíme vám.

Nemáme rádi anonymitu.

Vaše zpráva, kterou níže sepíšete dorazí do e-mailové schránky Danovi Tržilovi. Pokud však nemáte rádi formuláře můžete mu přímo napsat na dan@ceskepodcasty.cz. Radost bude mít z obou variant. Děkujeme.

Napište nám