• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy
Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "!nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže loba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

90 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Existuje v Česku politik, který je cool? (134)
  Existuje v Česku politik, který je cool? (134)
  26. 1. 2021
  Ano, je veřejně známo, kdo z dvojice Čermák a Staněk je víc cool. Přímo se nabízí dvě otázky: Koho máte radši? Čermáka, nebo Staňka? Řekneme vám to. To je první otázka. A ta druhá? Je někdo cool také v české politice? I to vám povíme, i když nám k tomu pomůže dvoueurovka a aplikace Coinflip. A taky se dozvíte, proč ženy milují vonící muže, i když je necítí, a jak na boxery působí růžová barva trenýrek soupeře.Poslouchejte!

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Je svět bez Trumpa v Bílém domě lepší? (133)
  Je svět bez Trumpa v Bílém domě lepší? (133)
  22. 1. 2021
  Kdy se nejradši dojímáte? V kině, na fotbale, anebo při inauguracích prezidentů? Plakali jste, když přísahal Joe Biden? Nebo Kamala Harrisová? Budeme o tom mluvit. A rozhodneme za vás, jestli svět bez Donalda Trumpa je lepší, anebo horší. Ale to není všechno! Budete svědky bezprecedentního osobního útoku jednoho z nás na toho druhého. Půjde tam o požár u souseda a grilování, tak si to nenechte ujít.A když vydržíte až do úplného konce, dozvíte se, jak moc je pracovitý Luděk Staněk, a po čem touží. (Nápověda: Součástí toho, po čem touží, je mírná degenerace.) Poslouchejte!

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Je správné předbíhat ve frontě na vakcínu? (132)
  Je správné předbíhat ve frontě na vakcínu? (132)
  19. 1. 2021
  Někdo vám nabídne za peníze vakcínu. Nebo si koupíte zájezd do země, kde vás naočkují. Uděláte to? Je to morální? Je to cool? Ano, nebo ne? Odpovíme vám, samozřejmě. A taky vám řekneme, co nevíte: a) o splachovacích záchodech, b) o spálení miliónu liber a c) o lidech, které si můžete pronajmout, aby nedělali nic. Poslechem tohoto podcastu se sice nenaočkujete (byť na této funkcionalitě našeho podcastu samozřejmě pracujeme!),ale rozhodně si zlepšíte imunitu. Stačí poslouchat!

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Ohrožuje nás víc covid, anebo ministr Blatný? (131)
  Ohrožuje nás víc covid, anebo ministr Blatný? (131)
  14. 1. 2021
  Je to oficiální: jsme jedinou zemí světa, kde si ministr zdravotnictví nenasazuje respirátor, ale kde si respirátor nasazuje ministra. Vítejte u poslechu jednoho z nejtruchlivějších dílů našeho podcastu. Ano, jednou za čas se to prostě stane. A my vás rozesmutníme. Protože jsme sami rozesmutnění. Avšak nebojte se, dostanete se z toho. A výměnou se dozvíte, kdo nás v tuhle chvíli ohrožuje víc. Covid,anebo ministr Blatný? Taky vám řekneme, jestli existují mimozemšťané, a řekneme vám, jak to udělat, pokud nám budete chtít nelegálně a načerno nabídnout očkování. Poslouchejte!

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Udělal Twitter dobře, že zrušil účet Donalda Trumpa? (130)
  Udělal Twitter dobře, že zrušil účet Donalda Trumpa? (130)
  12. 1. 2021
  Byl ztělesněním všeho špatného (a pro některé naopak všeho dobrého), co dnes Twitter představuje ve veřejném prostoru. Báli jsme se, že tweetem vyhlásí Donald Trump nějakému státu válku, a bádali jsme nad tím, co znamená, když se pozdě v noci washingtonského času objevilo na jeho profilu (do té doby neznámé) slovo COVFEFE. Teď Twitter účet Donalda Trumpa zrušil. Měl, anebo neměl to udělat? Poslouchejte!A jako bonus se dozvíte, jak dlouhou čáru uděláte jednou tužkou, nebo na co by se jeden z nás zeptal, kdyby mohl položit jednu otázku, na kterou odstane zaručeně správnou odpověď. Bylo by to třeba: "Jaké je nejzdravější jídlo pro muže kolem padesátky?" Pozor, pokud byste tuto šanci měli vy, tak se radši zeptejte na něco jiného. Tu zmíněnou otázku vám v tomto díle rovněž zodpovíme.

  Číst dále...