• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

Čermák Staněk Comedy Podcast

Čermák Staněk Comedy
Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "!nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže loba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

86 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: Je správné zvýhodnit lidi, kteří jsou naočkovaní? (160)
  Je správné zvýhodnit lidi, kteří jsou naočkovaní? (160)
  12. 5. 2021
  Hlásíme ze z našeho studia, které má tyto souřadnice: mluvčí, sešity, umývat. Nerozumíte? Poslouchejte, protože se jako obvykle dozvíte něco, co (nejspíš) nevíte. Třeba i to, který americký stát má jako národní koláč Apple Pie (a jak je podle zákona doporučeno ho konzumovat), nebo kdy měli podle svého kodexu piráti večerku. Opravdoví piráti, aby bylo jasno. Doktor S.z katedry politologie fakulty sociálních teorií Středočeské univerzity vám řekne, že prezident je na home officu, a co z toho vyplývá pro naše duše. No a samozřejmě hlavní téma: rozhodneme za vás, jestli je správné, že nenaočkovaní lidé bude všichni zatčeni a uvězněni. Nebo něco na ten způsob. Hezký poslech!

  Číst dále...

 2. Logo epizody: Má naše trička propagovat Hamáček, nebo Okamura? (159)
  Má naše trička propagovat Hamáček, nebo Okamura? (159)
  10. 5. 2021
  Jste tým #kůlna, nebo #chaloupka? Dobře si rozmyslete, co odpovíte. Pro poslech nového dílu podcastu je to důležité. Ale popořádku: natočili jsme 159. díl ve studiu, a to letos vůbec poprvé. Pokud jste si tohle kritérium vzali jako rozhodující pro konec pandemie, můžete si ho úspěšně odškrtnout. (Ale zase neblbněte, rozumíme si?) Mluvili jsme: o vysokých podpatcích, o hezkých a ošklivých místech či o tom,jak si (taky) můžete finančně přilepšit, když se jmenujete Picasso. Nebo Dalí. Ale hlavně, v tomhle dílu jsme oznámili NAŠE OFICIÁLNÍ TRIČKA. A hned jsme se pohádali. KDO BY MĚL NAŠE TRIČKA PROPAGOVAT NA BILLBOARDECH, KDYBY VÝBĚR ZNĚL “HAMÁČEK, NEBO OKAMURA”? Jasně, je to šílená volba, ale i tak jsme do toho šli. A vám vzkazujeme: užijte si poslech a kupte si naše trička!

  Číst dále...

 3. Logo epizody: Má být legální adopce dětí homosexuálními páry? (158)
  Má být legální adopce dětí homosexuálními páry? (158)
  4. 5. 2021
  Historický díl podcastu, protože poprvé uslyšíte, jak jeden z nás hodí bílý ručník do ringu. Předtím se však stačíme několikrát urazit, například kvůli tomu, kdo z nás má delší heslo na Wikipedii. Avšak dozvíte se i to, kdo je nejoblíbenějším českým spisovatelem jednoho znás minimálně od roku 1989, možná dokonce 1947. A ke svému úžasu zjistíte, že je to navíc člověk vybraného vkusu,protože nejenže píše famózní knihy, ale je i posluchačem našeho podcastu. No a taky zjistíte, kdo vynalezl modelky a dlouhé pánské kalhoty. Zkrátka nepřijdou ani milovníci takzvaných společnských zajímavostí. Uslyšíte několik ověřených i neověřených teorií, proč se rozvádí Bill Gates a Melinda Gatesová. Nápověda: možná je v tom bazénář.

  Číst dále...

 4. Logo epizody: Co je důležitější: projev Miloše Zemana, nebo narozeniny Leoše Mareše? (157)
  Co je důležitější: projev Miloše Zemana, nebo narozeniny Leoše Mareše? (157)
  29. 4. 2021
  Tenhle díl si určitě poslechněte, protože vám v něm tak trochu vyznáme lásku. Ano, vám, našim pravidelným posluchačům. Řekneme vám, proč je podcastový věhlas příjemný, a bude vás informovat i o bulvárních zajímavostech, například o možném rozvodu jistého slavného páru z Letné. Dáme vám nahlédnout do díla sovětských satiriků Ilfa a Petrova, a jakkoli to je nechutné,do debaty o smyslu života a důležitosti nedůležitých věcí bude vtažen i šourek jednoho z nás. Ano, četete dobře, ŠOUREK. Jo, a taky vám odpovíme na otázku, jestli jsou pro Česko v roce 2021 důležitější narozeniny Leoše Mareše, anebo projev Miloše Zemana.

  Číst dále...

 5. Logo epizody: Je skandál, že po Karlově mostě jezdila formule? (156)
  Je skandál, že po Karlově mostě jezdila formule? (156)
  25. 4. 2021
  V tomto dílu se dozvíte: co to je piloerekce (a kdy jsme ji my dva měli naposled), kolik odpadků létá na oběžné dráze a jaký velký vynález moderní doby byl patentován přesně před 56 lety. No a taky se dozvíte, co vaří k večeři jeden z nás, a proč ten druhý má někdy pocit, že se v životě už otočil a míří zpátky. Debata se bude týkat toho, zda je skandál, že po nejslavnějším českém m ostě jezdila formule jedna.A nechceme prozrazovat výsledek, ale jeden z nás dostane hysterický záchvat. Hezký poslech!

  Číst dále...