• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Host Reportéra

Host Reportéra

Reportér Magazín

Rozhovory s lidmi, kteří mají co říci.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

100 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: HoRe Tomáše Poláčka: Marty Pohl
  HoRe Tomáše Poláčka: Marty Pohl
  20. 9. 2023

  Na čem je závislý šestatřicetiletý filmový režisér Marty Pohl, mezi hudebními fanoušky známý coby Řezník? I to se doslechnete v dalším speciálním dílu podcastu Host Reportéra, který se věnuje aktuálnímu dění doma i ve světě.

 2. Logo epizody: HoRe Tomáše Poláčka: Povodí Ohře
  HoRe Tomáše Poláčka: Povodí Ohře
  15. 9. 2023

  Patří mezi to nejoriginálnější na domácí rockové scéně. Jmenují se Povodí Ohře, jsou ze západních Čech, právě vydali svou třetí desku Místo odpočinku. Na rozhovor do redakce Reportéra přišel celoživotní bohém punkerského typu Sisi, kterého doprovodil kytarista Bouše. Svérázní muži mívají svérázné historky, můžete si je poslechnout i formou podcastu.

 3. Logo epizody: HoRe Tomáše Poláčka: Petr Stančík
  HoRe Tomáše Poláčka: Petr Stančík
  12. 9. 2023

  Co vás zaujalo v posledních dnech? V rámci podcastu Host Reportéra zahajujeme sérii pravidelných rozhovorů na aktuální témata a prvním komentátorem je spisovatel Petr Stančík. Ten právě dokončuje nový román, odehrávající se v blízké budoucnosti v postapokalyptické Praze, a do redakce dorazil ve výborné náladě.

 4. Logo epizody: HoRe Tomáše Poláčka: Jan Nedbal a Oskar Hes
  HoRe Tomáše Poláčka: Jan Nedbal a Oskar Hes
  11. 9. 2023

  V říjnu roku 1953 se odbojová skupina bratří Mašínů pokusila utéct do Západního Berlína a navzdory obrovské přesile policistů a vojáků se to třem z jejích pěti členů povedlo. Letos v říjnu bude mít premiéru film Bratři, ve kterém dostali hlavní role Jan Nedbal (je starší, hraje tedy Ctirada Mašína) a Oskar Hes (ten mladšího, Josefa Mašína, se kterým se osobně setkal). I Honza s Oskarem působí jako

 5. Logo epizody: HoRe Tomáš Poláčka: Daniel Polman
  HoRe Tomáš Poláčka: Daniel Polman
  10. 9. 2023

  Je z Nové Paky, kde má spoustu věrných fanoušků. Říká se mu Ultrapako, a to nejen z toho důvodu, že žije v Pace – on je skutečně i pako, podniká šílené akce. Když před pár dny vyhrál titul mistra republiky ve čtyřiadvacetihodinovém závodě na horských kolech, nikoho to moc nepřekvapilo, protože Daniel Polman patří ke světové špičce v cyklistických ultramaratonech.