• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

ODPOSLECH | investigace.cz

investigace.cz
Jsme investigativní novináři z investigace.cz. Přinášíme původní investigativní kauzy o přeshraničním organizovaném zločinu, praní peněz, mafii, korupci a dalším. Ponořte se s námi do světa zločinců a nelegálních aktivit! Na nové epizody se můžete těšit ke každé větší kauze.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

90 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #26 Tajemná Češka má stát za podvodem v Salvadoru
  #26 Tajemná Češka má stát za podvodem v Salvadoru
  20. 1. 2021
  V Salvadoru, jedné z nejchudších a nejnebezpečnějších zemí amerického kontinentu, propukl obrovský skandál. Tamní vláda nakoupila od podivné čínské firmy respirátory za miliony dolarů, které ale do země nikdy nedorazily. Čínskou firmu oficiálně zastupuje Češka Jana Němcová, kterou se nám podařilo vypátrat. Němcová prodává kousek za Brnem výstroj pro koně a tvrdí,že s podvodem nemá nic společného.

  Číst dále...

 2. Logo epizody: #25 Rok 2020 očima Pavly Holcové - rozhovor
  #25 Rok 2020 očima Pavly Holcové - rozhovor
  7. 1. 2021
  Ještě než se naplno vrhneme na boj s organizovaným zločinem v novém roce, rádi bychom se společně zamysleli nad uplynulým rokem, nad úspěchy a výzvami, kterým redakce investigace.cz čelila. No a kdo jiný je na tohle vhodnější šéfredaktorka investigace.cz Pavla Holcová. V rozhovoru Pavla reflektuje minulý rok a osvětluje, co za výzvy investigaci.cz čeká v roce novém.
 3. Logo epizody: #24 Ptejte se investigace.cz
  #24 Ptejte se investigace.cz
  29. 12. 2020
  Tento podcast je trochu jiný, než všechny ostatní. V horkém křesle našeho studia se postupně střídají redaktoři investigace.cz a odpovídají na vaše otázky. Zajímá vás, co je jejich motivace, jakého největšího mafiána potkali, nebo jak se budou některé kauzy vyvíjet? Pusťte si nový díl ODPOSLECHU.
 4. Logo epizody: #23 Vánoční koleda investigace.cz
  #23 Vánoční koleda investigace.cz
  21. 12. 2020
  “Dneska je tvůj šťastný den, synku, mám tu na jednoho našeho specialistu přímou linku. Ten ti velmi jednoduše vysvětlí, v čem tkví to opravdový štěstí tvý. Teď nalaď se na správný kurz, máme na výběr víc bitcoinových burz." Vánoční speciál v podání investigace.cz vypráví příběh Jáchyma, který v zápalu nakupování vánočních dárků zapomněl, že na internetu je třeba být neustále v pozoru.Jak jeho příběh dopadne se dozvíte záhy, ale co ostatní příběhy? To záleží na nás všech.

  Číst dále...

 5. Logo epizody: #22 Nad Tatrou sa blýska - rozhovor
  #22 Nad Tatrou sa blýska - rozhovor
  17. 12. 2020
  Slovensko zažívá bouřlivý rok. Elitní policejní útvar NAKA si letos již několikrát přišel pro prominenty z oblasti soudnictví, vrcholných rad policie i byznysu. Samotné názvy policejních akcí jednoduše vystihly stav, ve kterém se slovenský státní aparát ocitl. Zkorumpované soudce postihly bouře a vichřice. Na policejní funkcionáře dolehly boží mlýny a očistec.Ve slovenském příběhu nechyběl ani Jidáš a Gorila. Rozhovor s Evou Kubániovou, která za naši redakci slovenské události bedlivě sleduje. Slovenské události chronologicky a v kontextu.

  Číst dále...