• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

PUK PAK PIVO

PUK PAK PIVO
Dva neúspěšní hokejisté zpovídají osobnosti z hokejového prostředí a u toho si společně vychutnávají chlazené pivo. Krom zajímavých hostů vás budeme informovat o dění v hokejovém světě a prozrazovat zákulisní informace, které budou moci být prozrazeny. Tak pojďme na to a NA ZDRAVÍ!
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

93 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 56: Andrej Nestrašil
  PUK PAK PIVO Epizoda 56: Andrej Nestrašil
  14. 4. 2021
  Kdyby nás netlačil čas, tak se bavíme ještě teď. Slávistický odchovanec a hráč, který si na šanci v NHL si musel počkat a odvádět dlouhodobě dobrou práci. Letos si už vyzkoušel roli kapitána nároďáku. Story Andyho Nestrašila a jeho názory na věci, které se týkají nás všech!
 2. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 55: Hockey Wifey
  PUK PAK PIVO Epizoda 55: Hockey Wifey
  7. 4. 2021
  Klára Hudečková, zakladatelka módní značky Hockey Wifey, se zasloužila o to, aby hokej bavil i fanynky na zmrzlých stadionech. Jaké to bylo budovat značku od 0 a co všechno stojí za úspěchem se dozvíte v této epi. My se těšíme na první módní přehlídku, naši společnou kolekci a Tvoje další úspěchy. Držíme palce!
 3. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 54: Petr Gewiese
  PUK PAK PIVO Epizoda 54: Petr Gewiese
  31. 3. 2021
  Jeho život se otočil o 360 stupňů. Ještě před rokem hrával třetí nejvyšší soutěž za Draky Šumperk a přivydělával si jako zedník. V polovině letošní sezony dostal šanci od Vítkovic. Petr Gewiese, skokan letošního ročníku, je hostem našeho podcastu. Příjemný pokec s borcem, kterému je jedno jestli rozmázne protihráče na mantinelu nebo maltu po cihle🎙
 4. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 53: Ondřej Pavelec
  PUK PAK PIVO Epizoda 53: Ondřej Pavelec
  24. 3. 2021
  Stálice Atlanty Trashers a Winnipegu Jets. Strážce české branky na světových mistrovstvích včetně zlaté jízdy v roce 2010. Co dělá Ondra Pavelec po konci kariéry, jak vzpomíná na NHL a co se změnilo se dozvíš v hodně našlapané epi. Na zdraví!
 5. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 52: Marek Malík
  PUK PAK PIVO Epizoda 52: Marek Malík
  17. 3. 2021
  Autor snad nejslavnějšího nájezdu Čecha v NHL. S Kolzikem si to vyříkal a potěšil ho start Jardy Jágra po "kyselovce" v MSG. Proč šel jako první do šatny a jaké se pak strhlo šílenství? Život za mořem ale i doma s Markem Malíkem.