• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: PUK PAK PIVO

PUK PAK PIVO

PUK PAK PIVO

Dva neúspěšní hokejisté zpovídají osobnosti z hokejového prostředí a u toho si společně vychutnávají chlazené pivo. Krom zajímavých hostů vás budeme informovat o dění v hokejovém světě a prozrazovat zákulisní informace, které budou moci být prozrazeny. Tak pojďme na to a NA ZDRAVÍ!

Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

93 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 66: Zdeněk Krupička
  PUK PAK PIVO Epizoda 66: Zdeněk Krupička
  30. 6. 2021

  Zdeněk Krupička, legenda českého parahokeje a za nás jeden z hrdinů, kteří si umí poradit se svou situací. Tento díl věnujeme všem, kteří se nevzdávají, bojují a dokáží si užívat života.

 2. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 65: Martin Fraňo
  PUK PAK PIVO Epizoda 65: Martin Fraňo
  23. 6. 2021

  Jediná česká stopa v letošním mistorovství světa, rozhodčí Martin Fraňo, je hostem epizody. Popovídal nám o pěti zajímavých sezonách v ruské KHL a můžete se těšit i na porovnání fanoušků extraligy a jiných evropských soutěží. Možná to je důvod, proč mají Češi v pruhovaném velký kredit.

 3. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 64: Michal Vondrka
  PUK PAK PIVO Epizoda 64: Michal Vondrka
  16. 6. 2021

  Extraligový virtuos Michal Vondrka nám povyprávěl o svém kariérním kruhu, který se působením v Motoru uzavírá, úspěšné dynastii Sešívaných a i o svém životě mimo zimní stadion. Jako perlička uvedl na pravou míru to, jak doopravdy proběhnul přestup do Sparty. Michale díky a ať se daří a můžeš co nejdéle rozdávat hokejovou radost!

 4. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 63: Viktor Hübl
  PUK PAK PIVO Epizoda 63: Viktor Hübl
  9. 6. 2021

  Skromný rekordman. Takové slovní spojení vystihuje Viktora Hübla. Nejvíc bodů v extralize a přitoj super bombarďák co se podělil o svoje zkušenosti a dojmy z extraligy. Užijte si další epi.

 5. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 62: František Lukeš
  PUK PAK PIVO Epizoda 62: František Lukeš
  2. 6. 2021

  František Lukeš. Pojem a stálice litvínovské Vervy. Za Chezu válí bez přestávky od sezony 06-07 a nehodlá končit. Co ho drží v jednom klubu, jak vzpomíná třeba na misi za mořem, nebo jak se změnila v jeho očích za tu dobu extraliga v další epi.