• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: PUK PAK PIVO

PUK PAK PIVO

PUK PAK PIVO

Dva neúspěšní hokejisté zpovídají osobnosti z hokejového prostředí a u toho si společně vychutnávají chlazené pivo. Krom zajímavých hostů vás budeme informovat o dění v hokejovém světě a prozrazovat zákulisní informace, které budou moci být prozrazeny. Tak pojďme na to a NA ZDRAVÍ!

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

97 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 122: Jan Mandát
  PUK PAK PIVO Epizoda 122: Jan Mandát
  17. 5. 2023

  První utkání na MS, pivo a skvělý host. To přinesla epi s Honzou Mandátem. Spousta historek, otevřené povídání o složitém období a plány do budoucna. Nenechte si ujít dlouhý díl.

 2. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 121: Jiří Patera
  PUK PAK PIVO Epizoda 121: Jiří Patera
  10. 5. 2023

  On the road poprvé v zámoří. Jirka Patera má první starty v NHL na kontě a bojuje o další v dresu Golden Knights. Poslechněte si, jak se mají hráči ve Vegas a že je toho dost!

 3. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 120: Ondřej Šnaidauf
  PUK PAK PIVO Epizoda 120: Ondřej Šnaidauf
  19. 4. 2023

  Hostem je nový obchodní a marketingový ředitel Českého svazu ledního hokeje Ondřej Šnaidauf. Jak vzniklo nové logo pro MS v Praze, proč je “bizár” v současné době na sockách to nejžádanější, a co čeká Česky svaz za inovaci si můžete poslechnout na všech podcastových platformách. Parťákem pořadu je Fortuna a a moderují to dva Radegast index milovníci.

 4. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 119: Baráž Preview
  PUK PAK PIVO Epizoda 119: Baráž Preview
  15. 4. 2023

  V neděli startuje baráž a my jsme ji probrali křížem krážem. Naše tipy a postřehy v preview. Samozřejmě vaše tipy si už teď můžete vsadit na ifortuna.cz. Pokud ještě nejste registrováni, můžete využít promokod PUKPAKPIVO, a získat tak bonus zdarma. 💸 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Hazardních her se mohou účastnit pouze osoby starší 18 let.

 5. Logo epizody: PUK PAK PIVO Epizoda 118: Lukáš Klok
  PUK PAK PIVO Epizoda 118: Lukáš Klok
  24. 3. 2023

  Další epizoda s výhledem na město. Lukáš nás pozval do apartmánu a Lugano s jezerem jako na dlani. 3. host první série Puk Pak Pivo on the road. Klokane díky a pokud podepíšeš příští rok, tak nás tam máš na prodloužený víkend haha.