Clicky

Starbucks jinak — Starbucks jinak
 • Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Starbucks jinak

Starbucks jinak

Starbucks jinak

Starbucks je tak trochu jiná společnost. V našem podcastu budeme odhalovat 2x do měsíce backstage značky Starbucks skrze rozhovory o lidech, o kávě a naší kultuře.

Apple  

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

87 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: 56. Spring Season Blend - o kávě s chutí jara s coffee masterem Karolínou
  56. Spring Season Blend - o kávě s chutí jara s coffee masterem Karolínou
  20. 3. 2023

  Jarní promo nabídce ve Starbucks vévodí nová káva s obalem v barvách rozvketlých sakur - Spring Season Blend 2023. Z jakých zemích pochází kávy, ze kterých je jarní směs namíchaná? Na jaký chuťový profil i stupeň pražení se můžeme těšit? A co dalšího jsme si připravili v jarní nabídce produktů? Nejen o kávě, ale i mladé generaci Z v našich kavárnách jsme si povídali s coffee masterem Karolínou

 2. Logo epizody: 55. O novém Reserve Store - místě, kde je káva opravdovým zážitkem
  55. O novém Reserve Store - místě, kde je káva opravdovým zážitkem
  28. 2. 2023

  Ve čtvrtek 16. února se naše kavárna Starbucks na Jungmannově náměstí v Praze přes noc proměnila na Reserve Store - úplně nový koncept, který je prvním svého druhu ve střední Evropě. Do podcastu jsme si proto pozvali jeho manažerky Lenku Reisovou a Vendulu Panchartkovou, které nám popovídaly o tom, co všechno proměna obnášela, čím je nový koncept tak speciální i jakou nabídku si můžete v této

 3. Logo epizody: 54. "Rok 2022 byl rokem skvělých výsledků," říká regionální ředitel Grzegorz Kaźmierczak
  54. "Rok 2022 byl rokem skvělých výsledků," říká regionální ředitel Grzegorz Kaźmierczak
  10. 2. 2023

  Opět po roce jsme si do podcastu pozvali našeho regionálního ředitele Starbucks, Grzegorze Kaźmierczaka, aby zhodnotil loňský rok ze svého pohledu, vypíchl, co se nám dařilo, a prozradil chystané novinky, na které se můžeme v roce 2023 těšit. Pusťte se do toho s námi!

 4. Logo epizody: 53. Tribute Blend - o kávě, která spojuje kontinenty
  53. Tribute Blend - o kávě, která spojuje kontinenty
  6. 2. 2023

  Tribute Blend je oslavou všech oblastí, odkud ve Starbucks odebíráme kávu - Jižní Ameriky, Afriky a Tichomoří. Jaké chutě v této aktuální promo kávě můžeme nalézt? O tom jsme si povídali s cofee masterem Andreou Břečkovou z kavárny Starbucks Reserve Jungmannova.

 5. Logo epizody: 52. Veganuary aneb o naší rostlinné nabídce s marketingovým manažerem Michalem Holotíkem
  52. Veganuary aneb o naší rostlinné nabídce s marketingovým manažerem Michalem Holotíkem
  13. 1. 2023

  I ve Starbucks se zapojujeme do iniciativy Veganuary, která má za cíl zvýšit povědomí o rostlinné stravě. Jaké nové produkty v naší nabídce můžete najít? Proč jsme se rozhodli zrušit příplatky za rostlinné alternativy mléka? A jak se mění jejich oblíbenost v závislosti na sezoně? To vše se dozvíte v rozhovoru s marketingovým manažerem Starbucks, Michalem Holotíkem.