• Facebook
 • Youtube
 • Instagram

středo/věk

Petr Mára, Martin Vymětal, Jan Dobrovský
Tři muži, tři kamarádi a jejich mnohdy tři různé pohledy na způsob jak proplout životem a nezaseknout se u toho ve středo/věku.
Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

81 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: středo/věk/10
  středo/věk/10
  13. 5. 2021
  Co si budeme povídat. Děláme to všichni a to minimálně jednou týdně. Důležité je, abychom se za to nestyděli. O čem, že je řeč? O reality show. Dobrou třetinu aktuálního dílu jsme věnovali všem reality show, které sledujeme. Nějak jsme u té reality zůstali celý díl, jen ke konci u reality našich všedních dní.
 2. Logo epizody: středo/věk/9
  středo/věk/9
  3. 4. 2021
  S novým dílem se dostáváme k tématu, nad kterým Petr uvažuje už delší domu. Má cenu utíkat z Czechie nebo takový útěk je jen tužba po větším klidu třeba někde v Toskánsku? U snů (i těch neuskutečněných) zůstáváme delší dobu, abychom skončili u promarněných příležitostí a odkazu občana Kellnera.
 3. Logo epizody: středo/věk/8
  středo/věk/8
  20. 2. 2021
  Nezdá se, že bychom s druhou řadou přicházeli o témata. Možná ze začátku zníme sofistikovaně, to především tím, že bádáme nad drinkem o pohledu Václava Havla na stav věcí dnešních. To bychom ale nebyli my, kdybychom poměrně rychle nepřešli do mělkých vod porna. Nejprve toho opravdového, devadesátkového. Teprve až pak dojedeme k tomu současnému a jeho výkladu co z pohledu bible.
 4. Logo epizody: středo/věk/7
  středo/věk/7
  23. 1. 2021
  Díl sedmý, závěrečný (první řady). Po horké debatě o Tinderu a kauzičky okolo Jordana Petersona v minulém dílu, přecházíme na snad lehčí notu. Klasicky začneme, lehkou manželskou linkou, která nás elegantně dovede ke trávení volného času, hraní her a rozkolu mezi bruslaři a otužilci. Na tyhle dva týmy je zkrátka jeden rybník leckdy až moc malý.
 5. Logo epizody: středo/věk/6
  středo/věk/6
  2. 1. 2021
  Díl šestý, natočený v 2020, odvysílaný 2021. Nečekaně jsme se zasekli ve vodách Tinderu a probrali, jak jsme navazovali vztahy tehdy (za středověku), a jak je navazujeme dnes. Elegantním oslím můstkem končíme u možnosti rozhodování zaměstnanců nad aktivitami firmy a tak trochu obnovenou kauzou okolo Jordana Petersona.