Clicky

Na plovárně s Lucií — Lucie Biedermann Doležalová
 • Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Na plovárně s Lucií

Na plovárně s Lucií

Lucie Biedermann Doležalová

Vítejte v mém světě, který není dokonalý, ale je to život. Někdy plný zvratů, chyb, ústupků a kompromisů. A víte co? Díky andělům se neztratíte, nezabloudíte. Zajímá vás jak to všechno začalo? Vítejte Na plovárně. Zatím občas lapu po dechu, ale ještě stále mám dost sil a nadšení proplouvat svým životem do nové a lepší budoucnosti. Stejně tak, jako vy.

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

100 %

Seznam epizod

 1. Logo epizody: #25 – Kamila Paličková – Zvíře v nás
  #25 – Kamila Paličková – Zvíře v nás
  1. 12. 2021

  Jsou pro vás zvířata jen zvířata nebo partneři a učitelé? Rozumíme [...] opravdovosti, respektu nebo bychom se od zvířat mohli učit? S Kamilou Paličkovou jsme… Článek #25 – Kamila Paličková – Zvíře v nás se nejdříve objevil na .

 2. Logo epizody: #24 – Denisa Říha Palečková – Vděčnost
  #24 – Denisa Říha Palečková – Vděčnost
  8. 9. 2021

  Díváte se na to, co vám chybí, nebo naopak na to, co máte? Nejen o vděčnosti a hojnosti, ale i o tom, jak prožívat všechny… Článek #24 – Denisa Říha Palečková – Vděčnost se nejdříve objevil na .

 3. Logo epizody: #23 – Petr Vladyka – Učení a paměť pravou hemisférou
  #23 – Petr Vladyka – Učení a paměť pravou hemisférou
  26. 8. 2021

  Petr Vladyka patří k vyhledávaným odborníkům na problematiku komunikace, alternativního přístupu ke vzdělání a využití potenciálu mozku. Bylo velmi zajímavé projít společně s ním, testem, který… Článek #23 - Petr Vladyka - Učení a paměť pravou hemisférou se nejdříve objevil na .

 4. Logo epizody: #22 – Vlastina Svátková – ROZVOD
  #22 – Vlastina Svátková – ROZVOD
  10. 6. 2021

  Téma rozvodu je velmi křehké a je velmi těžké o rozvodu mluvit bez emocí. O to víc si vážím toho, že se mnou tato krásná… Článek #22 – Vlastina Svátková – ROZVOD se nejdříve objevil na .

 5. Logo epizody: #21 – Daniel Beneš – DALIENVISIONS
  #21 – Daniel Beneš – DALIENVISIONS
  3. 6. 2021

  Podcast, který dostane k vnitřnímu klidu a míru snad každého, kdo si najde čas si ho poslechnout. Moudrost Daniela a jeho duchovní výcvik počínající už… Článek #21 - Daniel Beneš - DALIENVISIONS se nejdříve objevil na .