• Facebook
  • Instagram

10 nejposlouchanějších podcastů měsíce listopadu 2020

Matylda Hofschnaidrová
Obrazek k clanku: 10 nejposlouchanějších podcastů měsíce listopadu 2020

Nemáte nápady na to, co poslouchat? Inspirujte se žebříčkem deseti nejposlouchanějších podcastů posledního měsíce.

1. Vyhonit ďábla

Už několik měsíců vedou dámy Zuzana a Terezie žebříčky poslechovosti v podcastových aplikacích a druhý měsíc se s přehledem drží na prvním místě i u nás. Ve svém podcastu probírají témata, z kterých by se leckdo začervenal. Často si zvou do svých dílů odborníky a spolu se snaží vyhnat ďábla – zbavit se sexuálních tabu.

2. Linka

Dalším podcastem, který zůstává na stejném místě jako minulý měsíc je podcast LINKA z dílny Elite Bloggers Podcasts. Bloggerka Tereza Salte a youtuber Kovy si v něm povídají nejen o aktuálních tématech, která hýbou světem. Kromě dílů o amerických volbách nebo Black Friday svým posluchačům přináší třeba typy, jak lépe nakládat s penězi nebo jak překonat zklamání.

3. Kdepa copa

Markéta ve svém podcastu probírá všechno. Od toho, jakých lidí se držet přes povídání o vlastní svatbě až k tomu co by poradila svému mladšímu já. Tento podcast se od minulého měsíce posunul o pět míst nahoru, z osmého na třetí.

4. U kulatého stolu

Podcast moderátorské dvojice Martina Klesnila a Patrika Fialy je jedním z nejznámějších na české podcastové scéně. Do studia si vždy pozvou jednoho hosta a snaží se s ním mluvit o tématech, která jinde nezmínil.

5. Psychologický podcast

Psychologický podcast je dílem psycholožky Evy, která se jeho prostřednictvím snaží rozšířit povědomí o svém oboru. Čekají na vás zde tak jak obecná témata z psychologie, rozhovory s odborníky, tak i různé zajímavosti z praxe.

6. Follow Your Magic

Podcast blogerky Christie opět z od Elite Bloggers Podcast. Christie má na svědomí mimojiné projekt Za normální holky. V podcastu věnuje spiritualitě, myšlenkám, zdraví těla i duše a seberozvoji. Sdílí svoje příběhy a příběhy inspirativních lidí.

7. Černá a bílá

Jak autorky tvrdí, Černá a Bílá je všechno, jen ne černobílý podcast. Nely Březinová a Valentýna Procházková v něm vypraví o svých tragikomických životech, díky kterým si budete připadat, že ten váš neni zas tak na nic.

8. Off Season

Off Season je především fotbalový podcast od autorů s přezdívkami Labello a Bulhar. Kromě fotbalu se v uvolněné atmosféře můžete ale setkat i s tématy týkajících se rapu, bulvárních novinkách i mnoho dalšího.

9. Se ségrou

Blogerky Nicole a Lucka, ségry, které v podcastu sdílí svoje příběhy, životy, pohledy na svět a zážitky. Nicole a Lucku možná znáte jako A cup of style a o to víc vás jejich podcast baví.

10. Ranní show

Velkou klasikou na české podcastové scéně je Ranní show Evropy 2 velmi dobře známé dvojice – Leoše Mareše a Patrika Hezuckého. Jejich tříhodinová ranní smršť humoru, zábavy a nejednoho překvapení.