• Facebook
  • Instagram

Podcast Na vlně podnikání, dávka podnikatelského know-how a inspirace

Veronika Březinová
Obrazek k clanku: Podcast Na vlně podnikání, dávka podnikatelského know-how a inspirace

Podnikáte? Zajímají vás byznysová témata, řešíte time management, investice, strategie, HR, organizaci týmu? Nebo se do podnikání teprve chystáte skočit? Zbystřete, v podcastu Na vlně podnikání se dozvíte

  • Zařazení: Podnikání
  • Jak často vychází: 1x týdně
  • Průměrná délka: 41 minut
  • Koncept: rozhovory

Tvůrce a moderátor podcastu Dan Tržil

Podcast Na vlně podnikání patří mezi jeden z prvních podcastů o podnikání v Česku. Patří mezi nejoblíbenější. Tvůrce a moderátor podcastu Dan Tržil zve do studia zajímavé, inspirativní hosty, kteří jsou profíky ve svých oborech. V rozhovorech se dozvíte především praktické tipy, hosté sdílí svoje zkušenosti, úspěchy i fuckupy.

Témata Dan rozebírá s jedním nebo dvěma hosty. Minulými hosty byli například investoři Ondřej Bartoš, David Špinar, koučka Janka Chudlíková nebo podnikatel Martin Rozhoň.

Dan s hostem investorem Ondřejem Bartošem

“Byznysová témata mě baví. Moji hosté mají know-how, které posluchače posune a přináší jim hodnotu do jejich podnikání. Neznám jiný byznysový podcast, ve kterém by se posluchač dozvěděl tolik praktických informací,” představuje podcast Dan Tržil. Co víc, o téma, které vás zajímá si můžete do Na vlně podnikání napsat nebo dát tip na hosta.

Pokud hledáte top podcast o podnikání, dejte si do uší Na vlně podnikání. Na předních příčkách hodnocení se drží i v podcastových aplikacích.